Obserwuj w Google News

Żona nie chciała go widzieć. Skiba jest już po rozwodzie

2 min. czytania
13.03.2023 17:24
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba i jego żona Renata mają za sobą pierwszą rozprawę rozwodową. I ostatnią. Jak się okazuje, małżeństwo wokalisty grupy Big Cyc zostało rozwiązane. Wyrok ma zostać ogłoszony pod koniec marca.

Krzysztof Skiba
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Skiba zasłynął jako członek grupy Big Cyc, satyryk i felietonista. Jednak w ostatnim czasie mało kto zwraca uwagę na jego dorobek twórczy. Ostatnio fanów Skiby interesuje bardziej jego romans z młodszą o 26 lat Karolina Kempińską. To dla niej zostawił żonę Renatę, z którą spędził ostatnie trzy dekady i która jest matką jego dzieci.

Mimo to Krzysztof Skiba nie ma wątpliwości, że dokonał słusznego wyboru. W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim dał do zrozumienia, że uważa Kempińską za bratnią duszę.

To jest miłość do końca życia. Ogłaszam publicznie, że chcę z Karoliną być do końca życia - powiedział.

Do tej pory wokalista Big Cyc nie mógł w pełni cieszyć się swoim nowym związkiem. Przeszkadzał mu w tym fakt, że internauci zalewali jego wybrankę hejtem, w sieci zaczęły pojawiać się plotki na temat jego romansu... I to, że wciąż tkwił w związku małżeńskim. Teraz się to zmieniło.

Zobacz także: Krzysztof Skiba zdradził, jak rozkochał w sobie Karolinę Kempińską. "Robi wrażenie na kobietach"

Krzysztof Skiba spotkał się z żoną w sądzie

Z nieoficjalnych ustaleń Faktu wynika, że Renata nie chciała spotykać się ze Skibą. Proponowała, by rozprawa odbyła się za pośrednictwem internetu, ale sąd nie przychylił się do jej próśb. Tak więc wokalista Big Cyc i jego była już małżonka musieli stawić się w sali rozpraw osobiście. Fakt donosi, że oboje mieli zatroskane miny, co mogło być świadectwem tego, jak dużym ciężarem była dla nich rozprawa rozwodowa.

Tabloid informuje, że Renata i Krzysztof uzyskali rozwód po zaledwie kilkunastu minutach. Podczas rozprawy nie orzekano o winie. Wyrok sądu zostanie ogłoszony 21 marca.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Ludzie.Fakt.pl