Obserwuj w Google News

Krzysztof Rutkowski zagrał w filmie. Na premierę przyszło 500 osób!

2 min. czytania
20.01.2023 16:47
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Rutkowski pochwalił się w mediach społecznościowych spektakularnym sukcesem. Detektyw zagrał jedną z głównych ról w filmie, którego premierę zrelacjonował na Instagramie. Na głośnym wydarzeniu celebryta pojawił się z rodziną. „Nie mogę uwierzyć, że mój tata jest w środku tego wielkiego ekranu” – zachwycał się syn gwiazdora.

Krzysztof Rutkowski
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Rutkowski to najbardziej rozpoznawalny detektyw-celebryta w naszym kraju. Ma na swoim koncie udział w wielu głośnych sprawach, m.in. zagadkowego zaginięcia Iwony Wieczorek czy tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk. Gwiazdor uwielbia być w centrum zainteresowania i właśnie pochwalił się w sieci nowym projektem. Tym razem mamy okazję zobaczyć go na wielkim ekranie.

Zobacz także:  Rutkowski płaci alimenty byłej żonie. "Stać mnie"

Krzysztof Rutkowski lubi być na świeczniku. Bycie celebrytą ma we krwi

Rutkowski budzi zainteresowanie mediów i internautów nie tylko ze względu na swoją detektywistyczną działalność, ale również zamiłowanie do przepychu i luksusu, którym lubi chwalić się w mediach społecznościowych. Uwagę zwraca także charakterystyczna fryzura celebryty. Niedawno detektyw podzielił się z fanami relacją z hucznych urodzin swojego syna.

Dziś nasz syn Krzysztof Rutkowski Junior kończy 9 lat. Muszę Ci powiedzieć synu, iż wygrałeś los na loterii mając taką mamę, a ja żonę. Sto lat w zdrowiu i szczęściu

 – napisał na Instagramie kierując przy okazji czułe słowa w stronę Mai Rutkowski.

 Szczęśliwa rodzina ma kolejny powód do celebracji. Rutkowscy wybrali się na premierę dzieła, w którym wystąpił polski James Bond.

Redakcja poleca

Krzysztof Rutkowski został gwiazdą filmową. „Sala pełna ludzi”

19 stycznia odbyła się premiera filmu „Miasto nocą” – thrillera, którego akcja rozgrywa się w Szczecinie. Jedną z gwiazd produkcji jest Krzysztof Rutkowski.

Wasze przyjście w to miejsce, w tym momencie, oznacza okazanie wsparcia dla sztuki filmowej, nie tylko dla mnie, bo jestem tak naprawdę osobą, która doprowadziła to do końca, ale za mną stoi wielu wspaniałych twórców, którzy ten film tworzyli

 – powiedział reżyser filmu, Paweł Lewandowski.

Na uroczystym wydarzeniu detektyw pojawił się w towarzystwie małżonki i pociech, a relację z premiery umieścił na Instagramie.

Witam was pięknie, spójrzcie, sala pełna ludzi, 500 osób, film "Miasto Nocą", oczywiście jedna z głównych ról – Krzysztof Rutkowski

– chwalił się celebryta w mediach społecznościowych.

Jego udział w adaptacji wzbudził ogromne emocje w synu Rutkowskich, który z przejęciem podziwiał ojca na sali kinowej.

- Nie mogę uwierzyć, że mój tata jest w środku tego wielkiego ekranu i że jeszcze jestem przy nim – powiedział Krzysztof Junior.

Zamierzacie obejrzeć „Miasto nocą”?

Screen Instagram/majaplich
fot. Screen Instagram/majaplich