Obserwuj w Google News

To się stanie na grobie Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po muzyku ujawnia

2 min. czytania
08.09.2023 09:10

8 września Krzysztof Krawczyk skończyłby 77 lat. Z okazji urodzin wdowa po słynnym artyście przygotowała coś wyjątkowego. Co zrobiła z grobem muzyka?

To się stanie na grobie Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po muzyku ujawnia
fot. AGENCJA SE/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Przed śmiercią opuścił szpital, gdzie był leczony na COVID-19 i przez moment wydawało się, że największe problemy zdrowotne miał już za sobą. Niestety kiedy przyjechał do domu, stan jego zdrowia znacznie się pogorszył. Dwa dni po zakończeniu hospitalizacji menadżer artysty Andrzej Kosmala przekazał druzgocące wieści o jego odejściu.

Redakcja poleca

Krawczyk zmarł, mając 74 lata. Dla jego bliskich i fanów był to początek żałoby, którą niektórzy przez długi czas nosili w serach. Wdowa po artyście stara się dbać o jego grób, dając wyraz wciąż silnej trosce o ukochanego. Z okazji urodzin zrobiła coś wyjątkowego.

Ewa Krawczyk upamiętni Krzysztofa. Zdobyła się na wyjątkowy gest

Mimo upływu lat, które zeszły jej na darciu kotów z Krawczykiem Juniorem, Ewa Krawczyk codziennie odwiedza grób swojego męża. Wciąż celebruje też jego urodziny. 8 września zdobyła się na imponujący gest.

– Grób będzie ozdobiony w białe kwiaty, białe znicze, piękne kolorowe wrzosy i jeszcze mam pelargonie z lata, które są bardzo ładne – powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

Redakcja poleca

Ten szczególny dzień Ewa zamierza spędzić w gronie najbliższych. Z pewnością o odpowiedni wystrój grobu zadbają także fani muzyka, którzy – jak relacjonuje Ewa w „Fakcie” – tłumnie odwiedzają go od lat.

– Zawsze na rocznicę przyjeżdżają przyjaciele. Także to nie jest tak, że ja tam sama będę. Rodzina, przyjaciele, ci co odwiedzają Krzysia co niedzielę od dwóch lat. Jest nas tutaj gromada ludzi. Fani przyjeżdżają do niego codziennie. Znicze wynoszę workami po weekendzie. On tutaj ma swoich fanów. On cały czas ma święto – zdradziła wdowa.

Nie przegap
Polskie gwiazdy zmarłe w 2022 roku
17 Zobacz galerię
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS, MAREK LASYK/REPORTER/EAST NEWS, VIPHOTO/East News