Obserwuj w Google News

Krzysztof Krawczyk junior usłyszał straszną diagnozę. To koniec jego marzeń?

2 min. czytania
02.12.2022 19:57
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Igor Krawczyk po niedawnym ataku padaczkowym usłyszał diagnozę lekarzy. To koniec marzeń syna legendarnego piosenkarza o karierze na rynku muzycznym? Krawczyk junior będzie musiał odwołać zaplanowane występy.

Krzysztof Igor Krawczyk
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER / EAST NEWS

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku, pozostawiając między innymi syna z drugiego małżeństwa, Krzysztofa Igora Krawczyka. W 1998 roku piosenkarz spowodował wypadek samochodowy, w wyniku którego 15-letni wtedy potomek gwiazdora zachorował na padaczkę pourazową. Obecnie Krawczyk junior walczy o spadek po ojcu z Ewą Krawczyk i stara się rozwijać swoją karierę wokalisty. Niestety, artystyczne marzenia Krzysztofa stanęły pod znakiem zapytania z powodu stanu jego zdrowia. Najnowsza diagnoza nie jest niestety krzepiąca.

Redakcja poleca

Krzysztof Krawczyk junior usłyszał diagnozę. To koniec jego muzycznej kariery?

Krzysztof Igor Krawczyk chciał pójść w ślady sławnego ojca, na swoim koncie ma już między innymi utwór "Tato". W planach były kolejne nagrania i występy, jednak, jak informuje "Fakt", stan zdrowia Igora nie pozwoli mu obecnie na działalność artystyczną.

- Lekarz Krzysia zabronił mu do końca roku kontaktów z mediami, osobami, które powodują u niego stres. Zabronił mu też występów i koncertowania. Ma teraz skupić się na sobie i się wyciszyć. On jest bardzo emocjonalny i wszystko bardzo przeżywa (...) Udało się znaleźć nauczycielkę (śpiewu - przyp. red.), ale na razie musimy te plany przełożyć na później. Krzyś musi dojść do siebie i się wyciszyć – poinformował w rozmowie z tabloidem menadżer Krawczyka juniora, Zbyszek Rabiński.

Przypomnijmy, że 49-latek 30 listopada nie mógł stawić się na rozprawie sądowej z powodu ataku padaczkowego, jakiego dostał podczas podróży tramwajem. Musiał zostać przetransportowany na SOR.

- Wezwano karetkę, Krzyś trafił na SOR, a potem przyszedł do Krzysztofa Cwynara i wszystko nam opowiedział. Byłem przy tym, więc mogę śmiało mówić. Junior jest przerażony całą sytuacją - opowiadał wtedy Rabiński.

Miejmy nadzieję, że stan zdrowia nie przekreśli wszystkich zawodowych planów Krawczyka juniora.

Krzysztof Krawczyk junior
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER / EAST NEWS