Obserwuj w Google News

Krzysztof Ibisz w "Twoja twarz brzmi znajomo". Co jeszcze się zmieni?

2 min. czytania
14.01.2023 16:40

Stacja Polsat po raz kolejny zaskoczyła swoich widzów. Po roszadach w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” okazało się, że w kolejnej edycji zobaczymy tylko trzech jurorów. Wśród nich wymieniany jest Krzysztof Ibisz. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie planuje stacja. Pytanie tylko, co na to fani popularnego show.

Krzysztof Ibisz
fot. Screen Instagram/krzysztof_ibisz_official

Pod rządami nowego dyrektora programowego Edwarda Miszczaka w telewizji Polsat zachodzą duże zmiany. Na pierwszy ogień poszedł program „Twoja twarz brzmi znajomo”, od którego odsunięto od dawna związanych z show Katarzynę Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego. Z formatem pożegnał się również Michał Wiśniewski i wygląda na to, że to nie koniec polsatowskich modyfikacji.

Zobacz także:  „TTBZ”. Wiśniewski zdradza sekret Miszczaka. Oszczędności w Polsacie?

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Kolejne zmiany w lubianym show

Zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej z produkcji Polsatu było ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla wodzów programu, ale również samej gwiazdy. Jak napisała w mediach społecznościowych, nie spodziewała się takiej decyzji.

Jak się okazuje, nie będę już jurorem w nowej, 18. edycji TTBZ. Będę za Wami ogromnie tęsknić. Poczucie humoru niechaj Was nie opuszcza, a empatia i zachwyt dla pięknej pracy uczestników niechaj nigdy nie przygasa, bo wkładają w tę niełatwą pracę naprawdę całe swoje serce. DZIĘKUJĘ, to był absolutnie bajeczny czas

 – pisała w mediach społecznościowych nie kryjąc żalu.

Po Skrzyneckiej przyszedł czas na Piotra Gąsowskiego. Oficjalną informację o zakończeniu współpracy podała stacja Polsat.

Jak już wiecie Piotr Gąsowski żegna się z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego wyjątkowe poczucie humoru udzielało się widzom, jurorom, uczestnikom oraz całej ekipie #TTBZ! Piotrze dziękujemy Ci za wszystkie wspólne dni na planie, zaangażowanie i ogromny wkład w tworzenie naszego programu!

– możemy przeczytać na instagramowym profilu stacji.

Redakcja poleca

Krzysztof Ibisz zasiądzie w jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. To nie koniec zmian

W nowej odsłonie programu nie zobaczymy również Michała Wiśniewskiego, natomiast do mediów wypłynęły informacje o tym, kto zastąpi lubianych celebrytów.

Piosenkarka Daria i prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz będą uczestnikami 18. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo"

– ogłosił portal "Wirtualne Media".

Być może taka zmiana uspokoi nieco fanów produkcji, którzy najwyraźniej nie byli zadowoleni z innowacji Miszczaka.

Pani Kasia i Pan Piotr to filary tego programu. Podobnie jak ja, wielu fanów zrezygnuje z oglądania kolejnych emisji! Pozostałym życzę powodzenia

– pisali oburzeni widzowie na Instagramie.

A Wam podoba się „powiew świeżości” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”?

RadioZet.pl/"Wirtualne Media"

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News