Obserwuj w Google News

Krzysztof Ibisz straci pracę w Polsacie? Żona prezentera zabrała głos

2 min. czytania
15.05.2023 09:31
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Ibisz jest jedną z czołowych gwiazd Polsatu. W ostatnim czasie w stacji doszło do kilku głośnych zwolnień. Czy prezenter boi się o swoją pozycję?

Krzysztof Ibisz
fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz jako prezenter debiutował w 1993 roku w TVP. Cztery lata później znalazł zatrudnienie w TVN, a od 2000 roku jest związany z Polsatem. 23 lata w jednym miejscu to w końcu szmat czasu. Czy nie boi się zwolnienia, skoro ostatnio aż tyle gwiazd pożegnało się z Polsatem?

Zobacz także:  Paulina Sykut-Jeżyna jest zazdrosna o sukcesy Krzysztofa Ibisza w "TTBZ"?

Krzysztof Ibisz straci pracę w Polsacie?

Krzysztof Ibisz jest niekwestionowanym ulubieńcem widzów: unika skandali, ma dystans do siebie, klasę i zawsze jest perfekcyjnie przygotowany. Jednak czy po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom” czy Katarzyny Skrzyneckiej z „Twoja twarz brzmi znajomo” może czuć się bezpiecznie?

„Jastrząb post” o pozycję Krzysztofa Ibisza w Polsacie postanowił zapytać żonę prezentera, Joannę Ibisz. Odpowiedziała bardzo dyplomatycznie, ale zdradziła, że dziennikarz w pewien sposób zastanawiał się nad zmianami, jakie dotkną stację.

- Ciężko powiedzieć, żeby miał obawy. Wiadomo, że jak przychodzi nowa osoba, która zarządza jakąkolwiek firmą, to wszyscy zastanawiają się, co w ogóle zmieni się w stacji. Można powiedzieć, że zastanawiał się, czy będą jakieś ogólne zmiany w Polsacie – mówiła Joanna Ibisz.

Redakcja poleca

Krzysztof Ibisz w Polsacie był prowadzącym takich programów jak m.in. „Awantura o kasę”, „Gra w ciemno” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Od 2014 roku jest gospodarzem „Tańca z gwiazdami”. Czy zobaczymy Krzysztofa w najnowszym sezonie show?

- Nie wiem – odpowiedziała tajemniczo Joanna Ibisz.

Czy rzeczywiście Krzysztof Ibisz może drżeć o swoją pozycję w Polsacie? Byłaby to ogromna strata, a kolejni widzowie zbojkotowaliby decyzję stacji. Prezenter w jednym z wywiadów mówił, że „to, że ktoś mnie lubi bądź nie jest ryzykiem wpisanym nie tylko w ten zawód, ale generalnie w życie każdego z nas”. Miejmy nadzieję, że Krzysztof Ibisz zostanie w Polsacie - w końcu gdy zwątpił w swój udział w „Twoja twarz brzmi znajomo”, interweniował sam Edward Miszczak.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS