Obserwuj w Google News

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub. Pokazali zdjęcia z ceremonii [FOTO]

2 min. czytania
13.08.2021 21:18
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Ibisz i finalistka "Top Model" Joanna Kudzbaslka wzięli ślub. Niespodziewanie "wiecznie młody" prezenter pochwalił się zdjęciami z ceremonii za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jego żona jest od niego młodsza o 27 lat.

Krzysztof Ibisz wziął ślub
fot. Piotr Matusewicz/East News

Krzysztof Ibisz to dla wielu żywa legenda polskiej telewizji. Prezenter dla wielu jest wzorem pełnej profesjonalizmu i pasji pracy, a doskonała kondycja i dbałość o wygląd przypięły mu łatkę "wiecznie młodego" gwiazdora, o którym powstają zabawne internetowe memy. W telewizji debiutował w "50-10-15", ale rozpoznawalność przyniósł mu teleturniej "Czar par" oraz rola konferansjera na głośnych imprezach takich jak Sopot Festival. W 1997 roku związał się z TVN, gdzie mogliśmy oglądać go między innymi w "Zostań gwiazdą", a obecnie jest jedną z największych gwiazd Polsatu, którego widzowie pokochali za " Taniec z gwiazdami".

Prywatnie Ibisz ma za sobą dwa rozwody, był mężem dziennikarki Anny Zejdler i aktorki oraz dziennikarki Anny Nowak-Ibisz, z każdą z nich ma syna. Wydaje się, że gwiazdor telewizji odnalazł szczęście u o 27 lat młodszej modelki Joanny Kudzbalskiej, która doskonale poradziła sobie w 2. edycji "Top Model", zajmując ostatecznie 4. miejsce. W lutym 2021 roku w mediach pojawiły się informacje o zaręczynach pary, a Ibisz nie wydawał się zachwycony tym, że nagłaśniano szczegóły z ich prywatnego życia. Dziś sam za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się, że wziął ślub ze swoją wybranką.

Redakcja poleca

Krzysztof Ibisz wziął ślub. Joanna Kudzbalska jest od niego młodsza o 27 lat

Na profilu Krzysztofa Ibisza na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, które z pewnością zaskoczyło fanów dziennikarza. Widzimy na nim szczęśliwych zakochanych, którzy z uśmiechem prezentują ślubne obrączki.

- Szczęśliwi Razem Krzysztof i Joanna Ibisz - czytamy pod fotografią.

Fani Krzysztofa entuzjastycznie zareagowali na informację o ślubie. Pod postem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla młodej pary. Nie zabrakło ciepłych słów od koleżanek i kolegów z show-biznesu.

- Gratulacje kochani - napisała Katarzyna Cichopek.

- Gratuluję Krzysiek - czytamy w kometarzu Marcina Mroczka.

- Chciałoby się napisać: „do trzech razy” lub „trening czyni” albo „Joasia wzięłaś się za małolata”,  ale te wszystkie moje sucharki są wcale a wcale nie śmieszne w obliczu pięknego uczucia, które Was połączyło kochani! Zatem wszystkiego, co cudowne wam życzę - czytamy w poście Leszka Stanka.

My także życzymy samych radości na nowej drodze życia.