Krzysztof Ibisz będzie miał czwarte dziecko? Gwiazdor odpowiedział. "Nie będę ukrywał"

01.02.2023 21:04

Krzysztof Ibisz jest ojcem trzech synów, każdy z nich pochodzi z innego małżeństwa gwiazdora. 57-latek jednak nadal marzy o córce i nie ukrywa, że chciałby powitać na świecie czwartą pociechę. To już niedługo?

Krzysztof Ibisz
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Krzysztof Ibisz to nie tylko jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów, ale wręcz żywa legenda krajowej telewizji. 57-letni gwiazdor, którego obecnie możemy oglądać między innymi w "Tańcu z gwiazdami", dzięki doskonałej formie zyskał nawet sławę "wiecznie młodego" i został tematem internetowych żartów. Prywatnie od 2021 roku Krzysztof jest w trzecim związku małżeńskim, jego wybranką została Joanna Kudzbalska. Powitali na świecie małego Borysa, który jest trzecim synem Ibisza, każdy z chłopców pochodzi z innego małżeństwa. Co ciekawe, prezenter nie ma zamiaru na tym poprzestać.

Krzysztof Ibisz planuje czwarte dziecko? Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" o powiększeniu rodziny

Krzysztof Ibisz było gościem podcastu Damiana Michałowskiego "Między nami rodzicami", w którym opowiedział o byciu ojcem. Przyznał, że towarzyszył żonie w trakcie porodu i starał się być dla niej oparciem.

- Ja uczestniczyłem w porodzie i byłem z Asią cały czas w tym procesie ciąży. I jak ktoś się pyta: "Jak rodziłaś?". To ja mówię: "Jak rodziliśmy". Bardzo podążałem za Asią cały czas. Emocje, które towarzyszą momentowi porodu, to jest kosmos. Nie można tego porównać z niczym innym, kiedy widzisz, jak młody człowiek pojawia się na świecie. To jest absolutna eksplozja! Płakałem, krzyczałem, parłem razem z Asią, mówiłem, że da radę, przytulałem ją. Nie było dla mnie w życiu większej emocji - opowiadał.

Krzysztof kocha swoich chłopców, ale nie ukrywa, że marzy mu się także córka.

Krzysztof Ibisz chce mieć córkę. Już zaplanował z żoną kolejną ciążę?

57-latek wcale nie uważa, że jest za późno na zostanie ojcem po raz kolejny. W rozmowie przyznał, że marzenie o córce nadal w nim tkwi, możliwe więc, że będą z żoną starać się o kolejną ciążę.

- To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest. Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał (...) Znam ojców młodszych i starszych. I jak rozmawiam z kolegami starszymi ode mnie, to mamy tę świadomość, że najcudowniejsze jest to bycie z dzieckiem i nieprzegapienie każdego momentu - poinformował.

Kto wie, być może niedługo Ibisz przekaże fanom kolejną radosną nowinę.

loader