,

Krzysztof Gonciarz zrobił coming out. Youtuber zdradził swoją orientację seksualną

21.03.2023 14:08

Krzysztof Gonciarz wypowiedział się o swojej orientacji seksualnej. Popularny youtuber zrobił coming out, lecz przy okazji zadał fanom pewną zagadkę. "Wiedzieliśmy od dawna" - kwitują wyznanie Gonciarza internauci. 

Krzysztof Gonciarz
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST NEWS

Krzysztof Gonciarz jest jednym z najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce. Był autorem kanału na YouTube "Zapytaj Beczkę" oraz projektu "TheUwagaPies", prowadzonego wspólnie z Katarzyną Męcińską. Spory rozgłos przyniosły Gonciarzowi minidokumenty ukazujące życie w Japonii, gdzie mieszkał przez kilka lat, oraz innych krajów Azji, a także relacje, komentarze i wywiady z gwiazdami internetu. Obecnie autorski kanał Krzysztofa Gonciarza na YouTube gromadzi ponad milion subskrybentów.

Krzysztof Gonciarz zdradził swoją orientację seksualną

Fani w swoich komentarzach często poruszali kwestie życia prywatnego popularnego youtubera i dopytali, czy Krzysztof Gonciarz ma dziewczynę. Swego czasu 37-latka łączono z Katarzyną Męcińską, z którą prowadził kanał, lecz status pary przez lata pozostawał niejasny.

W końcu Krzysztof Gonciarz postanowił ujawnić swoją orientację seksualną. Zrobił to jednak w przewrotny sposób, zamieszczając w nagraniu pewną łamigłówkę. 

- Jestem biseksualny, ale czekajcie, czekajcie, jestem tak biseksualny, że jakbym był kobietą, to byśmy powiedzieli, że jestem hetero. [...] Teraz dajcie sobie chwilkę - powiedział na Instagramie i w żartach dodał, że "to najbardziej nic niewnoszący coming out, a może właśnie odwrotnie". 

Krzysztof Gonciarz zrobił coming out: "Jestem biseksualny" 

Internauci dostali niezłą zagwozdkę. Część kompletnie nie była w stanie rozszyfrować orientacji Krzysztofa Gonciarza. Ale byli i tacy, którzy twierdzili, że sprawa była jasna od dawna. - Wiedzieliśmy - skomentowali fani. Jednocześnie gros z nich zapewniło, że niezależnie od tego, kogo preferuje Krzysztof, zawsze będą mu życzyć szczęścia.

Warto przypomnieć, że Krzysztof Gonciarz od dawna angażuje się w ruchy walczące o prawa LGBT+ w Polsce. Swego czasu głośno było o jego happeningu przeciwko furgonetkom z homofobicznymi hasłami, które jeździły po Warszawie. W 2020 roku za swoje zasługi Gonciarz został nagrodzony przez Kampanię Przeciw Homofobii "koroną równości". 

Córka Tadeusza Drozdy jest panseksualna. Gwiazda "Rozlewiska" nie chce być "nudnym straightem"

loader
Te polskie gwiazdy dokonały coming outu
10 Zobacz galerię
fot. Iliya Pitalev/SPUTNIK Russia/East News

Logo radiozet Dzieje się