Zamknij

Krzysztof Gojdź broni Jakuba Rzeźniczaka „Nie zazdrośćcie”

29.11.2022 15:05

Krzysztof Gojdź odpowiedzieć Internautom, którzy w dosadny sposób komentują ślub Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Przyjaciel piłkarza nie gryzł się język – „Jedno, co unosicie, to swoje zapasione du*y znad klawiatury” – zwrócił się do hejterów. Przesadził?

Jakub Rzeźniczak
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka niedawno powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Key Biscayne na Florydzie. O piłkarzu było w ostatnim czasie głośno z powodu tragedii, którą żyła cała Polska. Po wyczerpującej walce z nowotworem zmarł Oliwierek, synek celebryty i jego byłej partnerki, Magdaleny Stępień. Podczas gdy mama chłopca w samotności przeżywała żałobę, Rzeźniczak zaczął układać sobie życie z inną kobietą.

Zobacz także: Magda Stępień skomentowała ślub Jakuba Rzeźniczaka. Mocne słowa

Krzysztof Gojdź uderza w hejterów Rzeźniczaka: „Jesteście zgnuśniałymi trollami”

Ślub zawodnika Wisły Płock z nową partnerką był nie lada zaskoczeniem dla mediów i fanów. Choć wiele osób życzyło młodej parze szczęścia, pojawiło się mnóstwo głosów krytyki. Obserwatorzy zarzucili Rzeźniczakowi, że ten zbyt szybko podjął decyzję o ślubie. Syn sportowca odszedł zaledwie kilka miesięcy temu, co nie uszło uwadze Internautów.  

Jesteście oboje obrzydliwi. Człowieku, ledwo pochowałeś dziecko a już szczerzysz zęby jak kretyn przy nowej lali. Współczuję Magdzie, że musi na to patrzeć. Za grosz wstydu nie macie!
Szybko zapomniał o synu. Ale co się dziwić, nigdy nie miał za wiele w głowie

 – można przeczytać pod ślubnymi fotografiami pary, opublikowanymi na Instagramie.

Do gorzkich słów, jakie można przeczytać w sieci, odniósł się przyjaciel Jakuba Rzeźniczaka, Krzysztof Gojdź, który był obecny na zaślubinach piłkarza i Nowickiej.

Do idiotów hejterów: dajcie już Kubie i Paulinie spokój. Nie zazdrośćcie pięknej miłości. Sami jesteście zgnuśniałymi trollami, marzącymi o takich wspaniałych chwilach i uniesieniach. Jedno, co unosicie, to swoje zapasione du*y znad klawiatury, nawalając żenujące komentarze. Parze młodej życzę powodzenia!

 – powiedział lekarz w rozmowie z Pudelkiem.

Mężczyzna stanął też w obronie honoru przyjaciela, podkreślając, że Rzeźniczak mocno przeżywał śmierć Oliwierka.

W ciężkich chwilach zaszywał się u mnie w domu i wiem, jak bardzo cierpiał! Nie widziałem w życiu tak pogrążonego w rozpaczy faceta! On nie latał po mediach i nie pokazywał tego, co czuł w sercu. Ludzie hejtowali go, nie znając drugiej strony

– wyjaśnił reporterom Gojdź.

Miał rację?

RadioZet.pl/Pudelek.pl

loader
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News