Obserwuj w Google News

Krzan kupiła mieszkanie, ale remont w powijakach. Mówi o sprzeczkach z partnerem

2 min. czytania
16.11.2023 15:33
Zareaguj Reakcja

Iza Krzan już od dawna czeka na wykończenie swojego mieszkania. Zamiast sielanki w nowym gniazdku są problemy. Zagryza zęby i mówi o sprzeczkach z ukochanym.

Krzan nie może skończyć remontu
fot. Damian Klamka/East News

Ostatnio do mediów trafiły wieści o tym, że TVP nie zamierza emitować nowych, nagranych już odcinków "Koła Fortuny". Od kiedy teleturniej powtórnie trafił na antenę, pojawiała się w nim Izabella Krzan. Teraz jednak pozostanie jej już tylko "Pytanie na śniadanie". Zdawać się może, że dzięki zmianom w grafiku będzie miała więcej czasu na sprawy, związane z wykańczaniem swojego wymarzonego mieszkania. Cały czas wspierają ją w tym jej partner, Dominik, o którym prezenterka mówi raczej rzadko. W niedawnej wypowiedzi przyznała, że niekiedy dochodzi między nimi do sprzeczek.

Iza Krzan wciąż czeka na zakończenie remontu mieszkania

Niedawno na swoim Instagramie Iza Krzan zamieściła zdjęcie z zabawnym komentarzem, który miał być odniesieniem do jej sytuacji z wykańczaniem mieszkania. Na fotce widać rozemocjonowanego, zapłakanego chłopca, w tle którego stoi dom w budowie, bez kompletnego dachu, okien itp. do tego gwiazda TVP dodała zdanie: "Gdy ktoś zapyta: to kiedy się wprowadzacie?".

Redakcja poleca

Jak można się domyślić, remont lokum idzie... jak po gruzie. Na łamach Pomponika Iza Krzan przyznała, że choć ukochany z racji zawodu mocno angażuje się w pomoc przy remoncie, to jednak niekiedy dochodzi między nimi do sprzeczek. "Sprzeczki może tylko w temacie takim, że jestem bardziej rzeczową osobą i potrzebuję mieć wszystko rozpisane, czasowo udokumentowane, a on jest artystą, więc wiadomo dusza artystyczna. Mamy troszeczkę inne podejście. Ja jestem matematyczką, on jest bardziej artystyczny, więc tu są może większe sprzeczki, ale jeśli chodzi o styl, no to mamy dosyć podobny, więc jak najbardziej. Tutaj nie ma konfliktów" - podkreśliła prezenterka.

Remont u Izy Krzan
fot. Instagram/@izabellakrzan/screen

Remont mieszkania Izy Krzan idzie jak po gruzie

Choć z powyższej wypowiedzi wynika, że Krzan i jej partner doskonale rozumieją się w kwestiach aranżacji i estetyki wnętrz, to jednak w pewnych kwestiach wciąż nie mają konsensusu. Na przykład chodzi o podłogę. Na Instagramie Izabella opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym widać ją z próbką podłogi. Jak podkreśliła, jest to już dziesiąta próbka. "Dziesiąta, bo poprzednie dziewięć nam się nie podobało" - napisała gwiazda TVP.

Remont u Izy Krzan
fot. Instagram/@izabellakrzan/screen

Źródło: Radio ZET/Pomponik/Instagram

Nie przegap
Jakie wykształcenie mają gwiazdy TVP? Oto, co studiowali Holecka czy Norbi
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News