Obserwuj w Google News

Krystyna z "Rolnika" rozstała się z żoną! Zaszła w ciążę już po zerwaniu

2 min. czytania
14.11.2022 21:35
Zareaguj Reakcja

Krystyna Kamińska z "Rolnik szuka żony 2" niedawno poinformowała, że jest w ciąży. Niestety nie będzie wychowywać dziecka z Agnieszką, jak sądziła większość internautów. Była uczestniczka randkowego show TVP wyznała, że jakiś czas temu rozstała się z żoną, a w ciążę zaszła już po zakończeniu związku. 

Krystyna i Agnieszka Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@ketokaminska

Krystyna Kamińska była uczestniczką 2. edycji "Rolnik szuka żony", gdzie rywalizowała o względy Roberta. Kilka lat później okazało się, że pochodząca z Ukrainy uczestniczka jest w związku z kobietą.

W 2022 roku Krystyna i Agnieszka wzięły ślub w Edynburgu, o czym z dumą informowały w mediach społecznościowych. Niedawno Krystyna zaskoczyła internautów wiadomością, że jest w ciąży. Internauci byli pewni, że była gwiazda "Rolnika" wychowa dziecko z Agnieszką. Tymczasem okazuje się, że dziewczyny od pewnego czasu nie są już razem.

Redakcja poleca

Krystyna z "Rolnik szuka żony" rozstała się z Agnieszką

Smutną wiadomość Krystyna przekazała w nagraniu na Instagramie. 

Słuchajcie, postanowiłam to ogłosić, ponieważ Agnieszka dostaje bardzo dużo gratulacji z powodu mojej ciąży. Niestety fakt jest taki, że z Agnieszką nie jesteśmy razem i moja ciąża zadziała się już po naszym rozstaniu. Nie mówiłam o tym, ponieważ nie było takiej potrzeby, lecz Aga czuje się źle z faktem, że dostaje te gratulacje - oznajmiła Krystyna. 

Dodała, że rozstanie nastąpiło już jakiś czas temu i wśród jej bliskich znajomych wszyscy już o tym wiedzą. 

W związku z tym chcę powiedzieć, że coś się zaczyna, coś się kończy. Nie jest to już dla moich najbliższych znajomych sekret, że nie jesteśmy razem, lecz dla tych, kto jeszcze nie wie... właśnie nagrywam ten film - wyjaśniła Krystyna. 

Internauci już dawno zauważyli, że na profilach Krystyny nie pojawiają się materiały z Agnieszką. "Smutno, kibicowałam wam", "mimo wszystko gratulacje i trzymam kciuki, żeby się ułożyło" - piszą obserwatorzy byłej pary i życzą obu dziewczynom szczęścia. 

krystyna223
fot. Instagram:@ketokaminska
krystyna22
fot. Instagram:@ketokaminska
krystyna223e
fot. Instagram:@ketokaminska