Zamknij

Mama Anny Przybylskiej nie radzi sobie ze śmiercią córki. Szokujące słowa. "Rozrywa mnie"

02.12.2022 18:50

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, ale jej mama nadal nie może sobie poradzić ze stratą. W wywiadzie Krystyna Przybylska opowiedziała o cierpieniu, które chwilami rozrywa ją wewnętrznie. 

Krystyna Przybylska
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER / EAST NEWS

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat. Jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek przed śmiercią przeszła operację usunięcia nowotworu trzustki. Pozostawiła pogrążonych w żałobie bliskich, między innymi wieloletniego partnera Jarosława Bieniuka i troje dzieci: synów Szymona i Jana oraz córkę Oliwię. Za Anią tęskni także jej mama, Krystyna Przybylska, która była gościem programu "Miasto kobiet". We wzruszających słowach opowiedziała o tym, jak nie radzi sobie z odejściem córki nawet osiem lat po jej śmierci.

Krystyna Przybylska o śmierci córki. Nadal nie radzi sobie ze śmiercią Anny Przybylskiej

Osiem lat to dla wielu osób szmat czasu, jednak nie dla kogoś, kto pożegnał najbliższą osobę. Tak wielka tragedia nie zaciera się w sercu, czego przykładem jest Krystyna Przybylska. W "Mieście kobiet" zdradziła, że nadal tęskni za córką, wspomnienia są szczególnie bolesne, kiedy opiekuje się wnukami, które bardzo przypominają jej Anię.

- Minęło 8 lat, a ty jeszcze nie wypłakałaś swojego bólu? - zapytała panią Krystynę Marzena Rogalska.

- Nie mam kiedy. Raz, że zaraz rzuciłam się w wir, trochę pomagałam Jarkowi. (...) Zostałam mamą i babcią. (...) Dzieci, jak są w domu, czy jestem u nich, wtedy mnie rozrywa. Najbardziej, kiedy śpią. Najbardziej rozbiera mnie Jasiu, bo najmniejszy - odpowiedziała w chwytających za serce słowach mama Anny Przybylskiej. 

Internauci doskonale rozumieją, z jak wielkim bólem musi mierzyć się pani Krystyna.

- Jak może pogodzić się ze śmiercią córki!? Nigdy się człowiek nie pogodzi z taką stratą, tym bardziej że Ania zmarła bardzo młodo, mając trójkę ślicznych dzieci. Jak bardzo musiało być jej ciężko odchodzić, wiedząc, że nigdy już nie zobaczy swoich ukochanych dzieci. Najmłodszy Jaś, malutki, chyba ponad dwa latka. Boże, sama płaczę, gdy o tym pomyślę.

- Śmierć dziecka to straszna tragedia, najgorsza. Bez względu na to, czy dziecko ma pół roku, czy 40 lat.

- Nigdy się zapewne nie pogodzi. Współczuję całym sercem - czytamy w komentarzach.

"Miasto kobiet" z udziałem Krystyny Przybylskiej zostanie wyemitowane 4 grudnia 2022 roku o godzinie 12.00 na antenie TVN Style.

loader
Krystyna Przybylska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS