Obserwuj w Google News

Krystyna Pawłowicz pokazała stare zdjęcia. Internauci zgodnie: "Była piękna" [FOTO]

2 min. czytania
30.04.2021 15:12
Zareaguj Reakcja

Krystyna Pawłowicz opublikowała zdjęcia z młodości. Była posłanka PiS i sędzia Trybunału Konstytucyjnego pozytywnie zaskoczyła nawet swoich przeciwników. Internauci na Twitterze są pod wrażeniem jej dawnej urody. 

Krystyna Pawłowicz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny politycznej. Słynąca z ciętego języka profesor prawa od początku związana była z prawicą. Rozgłos zyskała jednak dopiero po wyborze na posłankę Sejmu, gdy bulwersowała opinię publiczną kontrowersyjnymi wypowiedziami, uznawanymi przez wielu komentatorów za "mowę nienawiści".

Pawłowicz wsławiła się agresywnymi komentarzami na temat mniejszości seksualnych, aborcji, Unii Europejskiej i polityków opozycji. Niejednokrotnie bulwersowała swoim zachowaniem, m.in. jedząc kanapkę na sali obrad czy atakując słownie dziennikarzy. Sporo zamieszania wywołują także jej posty na Twitterze, jak choćby niedawny wpis, w którym  zaatakowała transpłciowe dziecko. Gdy pod koniec 2018 roku Pawłowicz ogłosiła odejście z polityki, wielu liczyło na koniec jej chamskich popisów. Tymczasem kontrowersyjna prawniczka wróciła jako sędzia Trybunału Konstytucyjnego i orzekała m.in. w sprawie ustawy antyaborcyjnej, uznając zapis o przerywaniu ciąży z powodu ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu za niekonstytucyjny.

Donald Tusk pochwalił się wnukami. Tak wyglądają dzieci jego syna Michała [FOTO]

Krystyna Pawłowicz opublikowała zdjęcia z młodości

Krystyna Pawłowicz nadal aktywnie udziela się na Twitterze. Ostatnio, chcąc dogryźć swoim oponentom, zaczęła publikować zdjęcia z młodości. 

Dużo zdrowia dla złośników - napisała w najnowszym poście sędzia TK. 

Ten uśmiech jest dla tych, którzy od dwóch dni bardzo mi złorzeczą... - dodała pod inną fotografią.

Dalej możemy zobaczyć młodą Krystynę Pawłowicz m.in. podczas ślubowania doktorskiego sprzed 38 lat. 

Internauci nie szczędzą komplementów byłej posłance PiS i to nawet ci z politycznych antypodów. Piękna dziewczyna - przewija się w komentarzach. Niemniej wielu twitterowiczów zachodzi w głowę, co się stało, że tak urocza i inteligentna osoba radykalnie zmieniła swoje oblicze.