Obserwuj w Google News

Krystyna Janda miała wypadek. Nie może normalnie chodzić

2 min. czytania
20.09.2023 13:13
Zareaguj Reakcja

Krystyna Janda miała wypadek. Legendarna aktorka zdradziła, że trafiła do szpitala, ponieważ wymagała interwencji lekarskiej. Mimo to nie rezygnuje z pracy.

Krystyna Janda miała wypadek. Nie może normalnie chodzić
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Krystyna Janda jest legendarną aktorką, która w ostatnim czasie udziela się w internecie mniej więcej z taką samą częstotliwością, z jaką podejmuje się kolejnych zawodowych wyzwań. Jest bardzo aktywna. Jej wpisy w social mediach często dotyczą spraw politycznych i tych, które są jej szczególnie bliskie. Niedawno artystka opowiedziała o incydencie, który mógł jej pokrzyżować plany. Jednak nawet wypadek nie mógł zmusić jej do odwołania występu.

Krystyna Janda złamała nogę. Mimo to pojawiła się na scenie

19 września Krystyna Janda opublikowała w sieci post, w którym zdradziła powód, dla którego wystąpiła na teatralnej scenie w ortezie. Okazuje się, że aktorce przydarzył się incydent, który poskutkował interwencją lekarzy. Złamana noga nie była jednak wystarczająco dobrym powodem, by nie przyjść do pracy…

„Rano złamałam nogę, wieczorem Konin, »MY WAY« w ortezie na siedząco. Jak mówiła mama: »źle to się zrobi szybko, żeby było dobrze, to trwa«” – czytamy w poście Jandy. Aktorka opublikowała także kilka zdjęć, na których została uwieczniona z ortezą na nodze.

Pod jej wpisem niemal natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze, w których internauci wyrażali swoją troskę o zdrowie aktorki. Nie zabrakło też osób nawołujących ją do zachowania rozsądku. Uważały one, że Janda powinna skupić się na rekonwalescencji, a nie na zobowiązaniach zawodowych. „Jesteś szalona! Ale nie szalej aż tak na litość boską. Martwię się o Ciebie. Daj tej nodze odpocząć” – czytamy w jednym z komentarzy. „Przedstawienia ważne, ale noga ważniejsza! Trzeba o nią zadbać!!!” – brzmi kolejny.

Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Ivan Komarenko i Cardi B. Te gwiazdy zostały zaatakowane podczas koncertów na żywo
4 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER