Obserwuj w Google News

Królowa Camilla zaniemogła. Choroba w rodzinie królewskiej

1 min. czytania
14.02.2023 16:06
Zareaguj Reakcja

Królowa Camilla odwołała serię spotkań ze względu na stan swojego zdrowia. "Sezonowa choroba", która ją dopadła, uniemożliwiła jej pełnienie monarszych obowiązków. Wygląda na to, że w tym roku królowa spędzi walentynki w domu...

Królowa Camilla zaniemogła. Choroba w rodzinie królewskiej
fot. Shutterstock/James Pearce

W Pałacu Buckingham trwa niemałe poruszenie. Przedstawiciele rodziny królewskiej poinformowali, że królowa Camilla nie jest w stanie pojawić się na spotkaniach, które były zaplanowane na 14 lutego. Wszelkie zobowiązania monarchini zostały zawieszone.

Zobacz także: Król Karol nie pamięta Harry'ego? Zaskakująca reakcja monarchy

Choroba w rodzinie królewskiej. Co się dzieje z królową Camillą?

We wtorek 14 lutego królowa Camilla miała odwiedzić hrabstwo West Midlands, żeby wziąć udział w obchodach setnej rocznicy założenia szkoły Elmhurst Ballet School. Ze względu na to, że sama interesuje się tańcem, chciała spotkać się z uczniami i nauczycielami, by poznać najnowsze metody nauki baletu.

Po tej wizycie Camilla miała przemieścić się do Telford, gdzie zamierzała odwiedzić pracowników i wolontariuszy w Southwater One Library. Jej celem było wyrażenie swojej wdzięczności za trud, jaki wkładają oni w rozwój społeczności. Nieco później miała w planach odsłonę pamiątkowej tablicy poświęconej weteranom. Jak widać, jej rozkład dnia nie pozwalał na odpoczynek. Niestety to właśnie odpoczynku królowa potrzebuje teraz najbardziej.

Przedstawiciele Pałacu Buckingham poinformowali, że monarchini zachorowała na "sezonową chorobę". Jak donosi Pomponik, nieco później oznajmiono, że u królowej wykryto koronawirusa. Na razie nie odwołano wizyt Camilli, które mają odbyć się w nadchodzących dniach. Nie da się jednak ukryć, że stoją one pod znakiem zapytania.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Express.co.uk/Pomponik.pl