Obserwuj w Google News

Królikowski i Opozda kłócili się w szpitalu? „Zabroniła mu spotkania z synem”

3 min. czytania
10.01.2023 17:51
Zareaguj Reakcja

Syn Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego w święta trafił do szpitala w wyniku infekcji. Media obiegła informacja, że aktorka nie mogła liczyć na pomoc byłego partnera, jednak na jaw wyszły właśnie nowe rewelacje. Jak podaje jeden z tabloidów, zwaśnieni eksmałżonkowie mieli awanturować się w szpitalu, a celebrytka utrudniała ojcu Vincenta kontakt z dzieckiem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski
fot. Pawel Wodzynski/TRICOLORS/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się w atmosferze skandalu. Podczas gdy aktorka spodziewała się narodzin ich pierwszego dziecka, jej nieodpowiedzialny małżonek wdał się w pozamałżeńską relację, co odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. Zwaśnieni ekspartnerzy publicznie przerzucali się przykrymi słowami i nie mogli dojść do porozumienia w kwestii opieki nad małym Vincentem.

Zobacz także:  Joanna Opozda wyproszona z kawiarni z powodu syna. "Nie polecam innym mamom"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski znów publicznie piorą brudy?

Na co dzień synkiem zajmuje się Opozda, której udaje się bez problemu połączyć samodzielne macierzyństwo z życiem zawodowym. Jak często podkreślała, syn Pawła Królikowskiego nie wykazywał specjalnego zainteresowania swoją pociechą, a ślub z niedojrzałym emocjonalnie aktorem był ogromną pomyłką.

Antek nie płaci alimentów od kilku miesięcy, wyczyścił wszystkie konta bankowe, żeby uciec przed komornikiem. Na tę chwilę jestem jedyną osobą, która utrzymuje synka, cała opieka również spoczywa na mnie

– mówiła Opozda dziennikarzom „Pudelka”.

Były mąż też nie szczędzi matce swojego dziecka gorzkich słów.

Konflikt między mną a Asią narastał. Nie mogliśmy się porozumieć. W pewnym momencie wiedzieliśmy, że nie będziemy już razem. Chciałem mieszkać obok jeszcze przez pewien czas, później opiekować się synem naprzemiennie. Byliśmy nawet u psychoterapeuty, żeby się porozumieć, ale po jednej z wizyt w połowie lutego Asia powiedziała, że nie chce tego dłużej kontynuować. To był ciężki czas, bo czekałem na narodziny syna, bez żadnego wpływu na to, co się dzieje. (...) A potem zaczął się medialny koszmar – żalił się Królikowski w rozmowie z „Party”

Redakcja poleca

Joanna Opozda zabroniła Antoniemu Królikowskiemu odwiedzić syna w szpitalu?

Kolejna awantura między parą celebrytów rozpętała się z powodu choroby Vincenta. Joanna Opozda miała w tym roku smutne święta – jej synek złapał poważną infekcję i trafił do placówki medycznej.

Vincent miał wysoką gorączkę, konieczna była hospitalizacja. Zamiast cieszyć się wolnym czasem, spędzili go w szpitalu

– możemy przeczytać w "Super Expressie".

Według doniesień Antoni Królikowski miał nie zainteresować się losem pociechy.

- Sytuacja była bardzo poważna, ale została opanowana. Niestety, w tym trudnym czasie Antek nie odwiedził synka – podaje tabloid.

W sprawie pojawiły się nowe doniesienia – osoba z bliskiego otoczenia aktora ujawniła, że ten przyjechał do szpitala, by odwiedzić Vincenta, jednak Opozda miała stanowczo odmówić mu zobaczenia się z chłopcem. Między byłymi małżonkami doszło ponoć do sporego spięcia.

Jak tylko Antek dowiedział się, że Vincent jest chory i trafił do szpitala, od razu pojechał odwiedzić synka. Jednak kiedy wszedł na oddział i chciał zobaczyć Vincenta, na korytarzu pojawiła się Joanna Opozda, która kategorycznie zabroniła mu spotkania z synem

– wyznał informator dziennikarzom „Pudelka” dodając, że mimo zażartej kłótni aktorom nie udało się dojść do porozumienia.

Zapytana przez portal o komentarz, Joanna Opozda odpowiedziała krótko, starając się zakończyć spekulacje.

- Szkoda słów, nie mam już siły komentować kolejnych bredni – podsumowała.

Myślicie, że rodzice Vincenta znajdą sposób, by się w końcu dogadać?

RadioZet.pl/"Pudelek"/"Super Express"

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl