Obserwuj w Google News

Król Karol nie pamięta Harry'ego? Zaskakująca reakcja monarchy

2 min. czytania
10.02.2023 16:01
Zareaguj Reakcja

Król Karol rozbawił swoich wielbicieli. Kiedy jeden ze studentów, z którymi się spotkał, poprosił go o przyprowadzenie z powrotem księcia Harry'ego", monarcha odpowiedział w zaskakujący sposób. Czyżby wymazał już księcia Sussex ze swojej pamięci?

Król Karol nie pamięta Harry'ego? Zaskakująca reakcja monarchy
fot. John McNamara / Splash News/EAST NEWS, Marcin Kadziolka/Shutterstock

Król Karol spotkał się ze studentami Uniwersytetu Wschodniego Londynu, żeby uczcić 125. rocznicę otwarcia uczelni. Początkowo nic nie zapowiadało zabawnej wpadki, która miała miejsce, gdy monarcha rozmawiał z uczniami. Jedna z osób, które przyszły na spotkanie, poprosiła Karola, by ten "przyprowadził Harry'ego z powrotem". Reakcja króla była bezcenna

Być może akurat zawiódł go słuch, może szwankowała mu pamięć, a może król Karol wcale nie chce pamiętać o swoim synu.

—  Kogo? — zapytał monarcha.

Kiedy uświadomił sobie, o co pytał go student, wybuchł radosnym śmiechem. Najwyraźniej zdał sobie sprawę z tego, że zasugerował, że nie rozpoznaje imienia księcia Sussex. Było to wyjątkowo niefortunne, biorąc pod uwagę trwającą od niedawna burzę wokół Harry'ego i Meghan.

Zobacz także: Meghan i Harry mają "wracać do domu". Amerykanie są rozczarowani książęcą parą

Ludzie odcinają się od Meghan i Harry'ego

2023 mógł być ich rokiem. Ale nie jest. Wspomnieniowa książka księcia Harry'ego była głośno krytykowana jeszcze zanim trafiła na półki. Jej fragment, w którym książę bez skrupułów opisał swoje wojenne "dokonania", odbił się głośnym echem nie tylko w świecie rozrywki. Uwagę zwrócili na niego talibowie, którzy oskarżyli Harry'ego o "zbrodnie wojenne", oraz przedstawiciele brytyjskiej armii, którzy z kolei odcięli się od słów księcia.

Pokłosiem publikacji "Spare" jest odrzucenie ze strony celebryckiego środowiska, z którym obecnie spotykają się Meghan i Harry. Nie zostali zaproszeni między innymi na BAFTA Tea Party, a niedawno opuścili ich współpracownicy. Nic nie wskazuje na to, by wkrótce sytuacja książęcej pary miała się zmienić.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/TheSun.co.uk