Obserwuj w Google News

Koniec „Magii nagości” w Zoom TV. Stacja podjęła decyzję

2 min. czytania
20.01.2023 12:37
Zareaguj Reakcja

Magia nagości” znika z anteny. Fani programu, którzy do tej pory doczekali się trzech edycji, są zawiedzeni. Stacja Zoom TV podjęła decyzję. Jest jednak iskra nadziei na powrót formatu.

Magia nagości
fot. magianagosci.pl materiały prasowe

„Magia nagości” to jeden z bardziej kontrowersyjnych programów nie tylko w Polsce, ale w Europie. Uczestnicy wybierają partnera na podstawie wyglądu nagiego ciała. Program od 2021 roku zdobywał grono fanów (ale również przeciwników, którzy pisali skargi do KRRiT) i choć jego czwarta edycja nie pojawi się wiosną, to ze strony stacji jest chęć kontynuacji formatu.

Zobacz także:  „Magia nagości”: Kobieta po sześćdziesiątce zszokowała wszystkich. „Żal”

Magia nagości: program znika z anteny

- Nie planowaliśmy emisji kolejnej edycji „Magii nagości. Polska” wiosną. Chcemy kontynuować program, ale później – powiedziała serwisowi „Wirtualnemedia.pl” Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska.

Powodem przesunięcia kolejnej edycji nie są wyniki oglądalności (chociaż trzeci sezon miał mniejsze zainteresowanie niż pierwszy), a problemy castingowe. Zoom TV potrzebuje również zaplanować budżet oraz produkcje. Już wiosną na antenie pojawią się inne interesujące formaty.

Redakcja poleca

Ostatnia edycja „Magii nagości” została wyemitowana jesienią 2022 roku. W programie wzięły też udział osoby znane z innych programów: „Sokrates” z „Chłopaków do wzięcia” czy też Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony”.

- Jesteśmy zadowoleni z trzeciego sezonu programu „Magia nagości. Polska”, który aktualnie jest najbardziej rozpoznawalną pozycją ramówkową w Zoom TV. To wizytówka naszej stacji, która ciągle notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, cieszy się też największym zainteresowaniem użytkowników naszego serwisu FilmBox+ - mówiła Małgorzata Łupina portalowi „Wirtualnemedia.pl” pod koniec października.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS