Obserwuj w Google News

Konflikt braci Zdrójkowskich. Adam i Kuba nie odzywali się do siebie przez lata

2 min. czytania
30.01.2023 13:18
Zareaguj Reakcja

Adam Zdrójkowski i Jakub Zdrójkowski zdobyli popularność dzięki „Rodzinie Zastępczej”. Z czasem zaczęli występować w innych produkcjach. Bracia mieli latami pozostawać w konflikcie. Jak udało im się naprawić relacje?

konflikt-braci-zdrójkowskich-adam-i-kuba-nie-odzywali-się-do-siebie-przez-lata
fot. Artur Zawadzki/East News

Adam Zdrójkowski i Jakub Zdrójkowski pokazali się polskiej publiczności, występując w „ Rodzinie zastępczej” i w filmie „Ciacho”. Bracia są bliźniakami jednojajowymi i rozpoczęli karierę w tym samym czasie. Więcej szczęścia miał jednak Adam, który zyskał ogromną popularność dzięki roli w „ Rodzince.pl” i medialnemu związkowi z Wiktorią Gąsiewską. Z czasem coraz głośniej było także o Kubie. Aktor był jedną z gwiazd serialu „ Kowalscy kontra Kowalscy” i wystąpił w programie „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Z Polsatem związał się też jego brat – nie tylko prowadził imprezy słonecznej stacji, ale także dołączył do obsady „ Przyjaciółek”. Okazuje się jednak, że relacja braci była daleka od ideału. Zdrójkowscy mieli ze sobą nie rozmawiać aż przez 8 lat.

Redakcja poleca

Adam Zdrójkowski smutno o bracie: „Nigdy nie byliśmy przyjaciółmi”

W najnowszym wywiadzie Adam i Jakub Zdrójkowscy opowiedzieli o ich trudnej relacji. Bracia nie ukrywali, że nigdy nie byli ze sobą blisko. Ciche dni trwały między nimi całymi latami.

- Kochamy się jak bracia, ale właściwie nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale na szczęście obyło się bez rozlewu krwi - mówił Adam w rozmowie z „Co za tydzień”.

Okazuje się, że młodzi aktorzy posunęli się także do popularnego w show-biznesowych kręgach „wymazania” brata ze swoich profili na mediach społecznościowych. „Najgorsze” mają już jednak za sobą i obserwują się wzajemnie na Instagramie.

- To były jakieś gówniarskie zagrywki, zupełnie bez sensu. Dziś jest już normalniej, ale to ciągle szorstka przyjaźń - tłumaczył Kuba.

Wcześniej Adam Zdrójkowski zdradził, że punktem zwrotnym w jego relacji z bratem był koniec związku z Wiktorią Gąsiewską.

- Jestem na etapie rekonstrukcji mojej kariery i życia prywatnego. Przez ostatnie miesiące wiele się u mnie zmieniło. Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy. Nie było lekko. Brat przyszedł mi wtedy z pomocą - opowiadał w wywiadzie dla „Faktu”.

Z czasem bracia zrozumieli, że mimo różnic powinni spróbować się dogadać. Kuba przekonuje, że rodzina jest dla niego najważniejsza i zamierza dbać o relacje z bliźniakiem.

- Mam nadzieję, że to dopiero początek mojej kariery, ale dla mnie priorytetem jest rodzina. Ona zawsze była, jest i będzie najważniejsza. Ciężko żyć z bratem, ale bez niego jeszcze trudniej - podsumował.

zdrójkowscy1
fot. VIPHOTO/East News
zdrójkowscy2
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News