Obserwuj w Google News

Klaudia z „Rolnika” szczerze o związku z Valentynem. Nie toleruje jednego

2 min. czytania
24.01.2023 14:25
Zareaguj Reakcja

Klaudia i Valentyn z „Rolnik szuka żony” uchodzą za zgodną parę, która nie chce spieszyć się z zaręczynami, ślubem czy dziećmi. Zakochani zaczynają się docierać, a rolniczka nie toleruje u partnera jednej rzeczy. Zresztą, kogo by to nie denerwowało?

Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Klaudia z „Rolnik szuka żony” w show TVP znalazła tego jedynego. Valentyn od razu wpadł w jej oko i zaczęli nadawać na tych samych falach. Chociaż ostatnio mówiło się o rozstaniu pary, to były to domysły wyssane z palca. Jak podaje „Fakt”, Valentyn przeniósł się już na Podlasie, a ostatnio prosił internautów o pomoc w poszukiwaniu pracy w okolicy Białegostoku. Na co musi uważać, aby nie zdenerwować Klaudii?

Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": program TVP zmienił życie uczestniczki w koszmar

Rolnik szuka żony: tego Klaudia nie toleruje w związku

Klaudia udzieliła krótkiej rozmowy „Faktowi”, w której ujawniła, że jest jedna rzecz, której nie zaakceptuje w zachowaniu partnera. Tyczy się to też Valentyna i od razu go uprzedziła, co działa jej na nerwy.

- Ja mu na początku powiedziałam, że ja nie toleruje skarpet przy łóżku, on to wie – wyznała Klaudia.

Redakcja poleca

Jednak to niejedyna rzecz, która aż mierzi uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Czasem jest jej trudno porozumieć się z Valentynem. Jej partner chyba nie jest specjalnie wylewny.

- Czasem muszę go ciągnąć za język, żeby powiedział mi, o co mu chodzi dokładnie. Jak się rozmawia ze sobą szczerze, to idzie naprzód i wiadomo, czego drugi człowiek oczekuje i chce – wytłumaczyła rolniczka.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen