Obserwuj w Google News

Klaudia Halejcio ofiarą oszustwa. Straciła kilkadziesiąt tysięcy. "Trzeba mieć twardy tyłek"

2 min. czytania
28.02.2023 14:42
Zareaguj Reakcja

Klaudia Halejcio w jednym z wywiadów zdradziła, że podczas urządzania wymarzonego domu została oszukana. Łatwowierność miała kosztować aktorkę 50 tysięcy złotych. Sprawa trafiła do sądu.

Klaudia Halejcio
fot. VIPHOTO/East News

Klaudia Halejcio to popularna polska aktorka, doskonale znana widzom takich produkcji jak "Złotopolscy", "Pierwsza miłość" i "Przepis na życie". Od 2020 roku jest żoną przedsiębiorcy Oskara Wojciechowskiego i nie może narzekać na brak pieniędzy. Małżonkowie wprowadzili się do wymarzonej willi wartej około 9 milionów złotych, a Klaudia za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie relacjonuje swoje wystawne życie. Okazuje się, że kiedy urządzała z ukochanym gniazdko, padła ofiarą oszustwa. Przez nieuczciwego fachowca straciła 50 tysięcy złotych. Kto był nieuczciwy wobec aktorki?

Klaudia Halejcio straciła 50 tysięcy złotych. Aktorka padła ofiarą oszustwa

W rozmowie z portalem Pomponik Klaudia Halejcio zdradziła, że straciła 50 tysięcy złotych przez nieuczciwego fachowca. Zapłaciła z góry za wykonanie mebli kuchennych, jednak mężczyzna nie wywiązał się z umowy. Aktorka nie ukrywała, że jest ofiarą własnej wiary w ludzką uczciwość.

- Zapłaciłam całość, wtedy się nauczyłam, że całości się nigdy nie płaci. I ta kuchnia nigdy do mnie nie dojechała. Trzeba mieć twardy tyłek przy remoncie i udawać, że wie się, co trzeba robić (...) Pan zrobił takie historie, że jest człowiekiem, który jest niewypłacalny i nie ma niczego na siebie przepisanego, więc ja już odpuściłam, powiedziałam „trudno”. To jest taka nauczka dla mnie, żeby po prostu może lepiej przypilnować pewne rzeczy - poinformowała.

Redakcja poleca

Klaudia Halejcio o wymarzonym domu. Czego brakuje jej w willi?

Klaudia Halejcio mocno zaangażowała się w urządzenie wymarzonego domu. Nie ukrywa, że uważa się za osobę rozeznaną w dziedzinie urządzania wnętrz.

- Moje mieszkania były w magazynach wnętrzarskich, sama prowadziłam program remontowy, pokazujący design wnętrz, więc zawsze ten dom i architektura były obecne na moim kanale. Moje prywatne życie jest relacjonowane na tyle, ile chcemy je odsłonić innym. Spędzam teraz jak najwięcej czasu w domu, więc ten dom jest - mówiła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Elementem, którego nie mogło zabraknąć w willi Klaudii, był kominek. Halejcio jest wielką fanką wieczorów przy ogniu.

- Zawsze marzyłam o kominku. Nie mogę się doczekać takich jesiennych wieczorów z zimową herbatą, jak ten kominek będzie zapalony, będzie w domu czuć zapach drewna i słychać dźwięk trzeszczącego ognia. Więc myślę, że to będzie najmagiczniejszy czas w tym domu - oceniła.

Całe szczęście, że aktorka mogła pozwolić sobie na utratę kwoty, która dla wielu osób jest nieosiągalna.