Obserwuj w Google News

Kinga Rusin świętuje z Mareczkiem „work-life balance” na Kostaryce

2 min. czytania
23.01.2023 19:39
Zareaguj Reakcja

Kinga Rusin kontynuuje swoją nieprzerwaną podróż i tym razem pozdrawia fanów z Kostaryki. Gwiazda świętuje z partnerem „work-life balance” podczas kolejnych wakacji i opowiada o romantycznej kolacji.

rusin-świętuje-z-mareczkiem-work-life-balance-na-kostaryce
fot. Instagram (@kingarusin)

Kinga Rusin ledwo otrząsnęła się po kilkudniowym świętowaniu Nowego Roku w Meksyku i od razu wyruszyła w kolejną podróż. Choć „sekretny plan Marka” spalił na panewce i gwiazda była zmuszona uciekać z Meksyku, nie straciła dobrego humoru.

- Energii, która nas rozpiera, nie dało się pohamować. Pojechaliśmy więc jeszcze bardziej na południe, po mniej „ekstremalne” wrażenia, o czym wkrótce… - napisała na Instagramie dziennikarka, pobudzając ciekawość fanów, którzy mogli tylko się domyślać, gdzie tym razem wybierze się Rusin.

Wkrótce Kinga uraczyła fanów nagim zdjęciem z basenu i poinformowała ich o nowym miejscu pobytu.

- Stęskniliśmy się! (…) Tak się zachłysnęliśmy miejscem, widokami, gigantycznymi plażami i surfingiem, że telefony poszły w odstawkę - wytłumaczyła internautom chwilę milczenia i przesłała pozdrowienia ze słonecznej Kostaryki.

Redakcja poleca

Kinga Rusin chwali się „zdobyczami” z Indii i romantyczną kolacją z Markiem

Była prowadząca „ Dzień Dobry TVN” wspomniała jej ostatnią podróż do Indii. Gwiazda miała przywieźć z wyprawy pierścionki za pół miliona. Tym razem pokazała jednak inne „zdobycze” z Azji. Pochwaliła się też randką z jej partnerem, Markiem Kujawą.

- Moje jedwabne „zdobycze” z naszej ostatniej wyprawy do Indii idealnie sprawdzają się w kostarykańskich warunkach. Zakładam tu te sukienki na specjalne okazje. Takie jak np. wczorajsza romantyczna kolacja o zachodzie słońca, na którą Marek zaprosił mnie, aby świętować nasz „work-life balance”. (…) Kreacja najwyraźniej wywarła na nim wrażenie, bo zrobił mi chyba ze 100 zdjęć… - napisała i udostępniła serię zdjęć ze spaceru po plaży.

Kinga Rusin cały czas podkreśla, że kolejne podróże to nie tylko czas wakacji, ale także ciągła praca zdalna w jej firmie Pat&Rub. Dziennikarka nie jest jedyną gwiazdą, która dba o balans między życiem prywatnym i zawodowym. Ostatnio o zdrowym podejściu do pracy mówiła także Izabela Janachowska. Noworoczne postanowienia celebrytki wywołały nawet obawy o jej pozycję w Polsacie.

Zobacz także: Janachowska wyznacza w pracy granice. Nie boi się zwolnienia z Polsatu?