Obserwuj w Google News

Kinga Rusin świętuje z Mareczkiem Walentynki i zdradza przepis na udany związek

2 min. czytania
14.02.2023 11:25
Zareaguj Reakcja

Kinga Rusin pokazała, jak spędza Walentynki u boku jej ukochanego, Marka Kujawy. Para postawiła na aktywny sposób spędzania czasu. Dziennikarka zdradziła też fanom przepis na udany związek.

rusin-świętuje-z-mareczkiem-walentynki-i-zdradza-przepis-na-udany-związek
fot. Instagram (@kingarusin)

Kinga Rusin postanowiła ponownie pochwalić się swoim szczęściem i z okazji Walentynek opublikowała zdjęcie z jej partnerem, Markiem Kujawą. Para od lat tworzy szczęśliwy związek, a gwiazda nie szczędzi czułości ukochanemu, nadając mu wciąż nowe pseudonimy. Swego czasu przyznała, że jest „ szalonym tancerzem”, a później nazwała go „ księciem z bajki”. Podczas podróży do Indii żartowała, że towarzyszy jej „ Mareczek Maharadża”, a przebywając w Australii, rozmarzyła się, mówiąc o ślubie i weselu. Jak zakochani spędzili tegoroczne Walentynki?

Redakcja poleca

Kinga Rusin całuje Mareczka na tle zachodzącego słońca. Tak świętują Walentynki

Dziennikarka uczciła dzień zakochanych, udostępniając fotografię, na której widać, jak w objęciach partnera cieszy się z ich nieprzerwanej wyprawy dookoła świata.

- Walentynki uczcimy kolejnym wspólnym treningiem na falach - rozpoczęła swój walentynkowy wpis Kinga, racząc fanów romantycznym zdjęciem, na którym całuje się z Markiem na tle zachodzącego słońca. - Od 13 lat razem, od 7 lat we wspólnym biznesie, od 3 lat we dwoje w nieustającej podróży dookoła świata.

Gwiazda postanowiła też zdradzić obserwatorom jej przepis na udany związek. Jak udało jej się znaleźć prawdziwą miłość po rozstaniu z Tomaszem Lisem? Okazuje się, że Rusin i Kujawa mają dogadywać się niemal we wszystkich życiowych kwestiach.

- Mamy takie same pomysły na życie, pasje, zainteresowania i poglądy, ale przede wszystkim wyznajemy te same wartości - bez tego na pewno nie bylibyśmy ze sobą. Dlatego, na zadawane przez znajomych pytanie, czy jest coś, co sprawia nam szczególną przyjemność, odpowiadamy jednym głosem: dzielenie się z innymi. Przekonaliśmy się, że najwięcej radości daje nam właśnie dawanie, a nie branie. To stara prawda, żadne odkrycie, ale sprawdza się idealnie w życiu i w miłości, w Walentynki i w każdym innym dniu - napisała dziennikarka i podziękowała za ogromny odzew internautów na jej apel o pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i w Syrii.

Na koncie zbiórki, do której link udostępniła na swoim profilu Kinga, w ciągu dwóch dni udało się zgromadzić dodatkowe kilkaset tysięcy złotych.

- Kochajmy się, wspierajmy i szanujmy. Cudownych Walentynek - zwróciła się do fanów Rusin, życząc im wspaniałego Dnia św. Walentego.