Obserwuj w Google News

Kim Kardashian nie przepada za nową żoną Kanye Westa? „Nienawidzi jej”

2 min. czytania
14.01.2023 19:56
Zareaguj Reakcja

Niedawno media obiegła informacja, że Kanye West wziął potajemny ślub ze swoją nową wybranką, która do złudzenia przypomina wizualnie Kim Kardashian i jest nawet nazywana jej nieudolną kopią. Była partnerka artysty najwyraźniej nie darzy projektantki zbyt wielką sympatią. Na światło dzienne wyszedł fakt, że Kim ma wręcz pałać nienawiścią do żony Westa. Dlaczego?

Kim Kardashian i Kanye West
fot. zz/Patricia Schlein/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News/ Screen Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian i Kanye West przez wiele lat stanowili dość burzliwy medialny związek pełen rozstań i powrotów. Para w maju 2014 roku powiedziała sobie sakramentalne „tak”, a w efektownej ceremonii udział wzięło wiele osobistości ze świata show-biznesu. Zakochani doczekali się aż czwórki dzieci – córeczek North i Chicago oraz synków: Sainta i Psalma.

Zobacz także:  Masz tatuaż z Kanye Westem? To studio usunie ci go za darmo

Kim Kardashian i Kanye West przez lata byli najgorętszą parą Hollywood

Pierwsze doniesienia o poważnych problemach w relacji Kim Kardashian i Kanye Westa pojawiły się w 2020 roku. Wtedy to celebryta postanowił kandydować w wyborach prezydenckich, a jego kontrowersyjne przemowy poprowadziły do nieporozumień w małżeństwie.

Wszystko przez wypowiedź kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych o niedoszłej aborcji, jakiej miała chcieć dokonać Kardashianka będąc w ciąży z pierwszą córką.

Pamiętam, jak moja dziewczyna zadzwoniła do mnie z płaczem. Rozmawialiśmy o tym, że nie powinna urodzić naszego dziecka. Miała już tabletki w dłoni. (...) Podjęliśmy decyzję, żeby Kim urodziła. Nawet jeżeli moja żona się ze mną rozwiedzie po tym przemówieniu, to ona sprowadziła North na świat

– zdecydował się na dość osobiste wyznanie.

Czarę goryczy przelała seria wpisów Kanye w mediach społecznościowych. W jednym z postów na Twitterze raper deklarował chęć rozwodu z żoną, jednak jego dziwne wyznania szybko zniknęły z profilu.

Redakcja poleca

Kim Kardashian postanowiła wypowiedzieć się o dziwnym zachowaniu męża. Poinformowała media, że Kanye West cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i poprosiła fanów o empatię i zrozumienie. Niedługo później okazało się, że modelka jest zmęczona nieobliczalnym postępowaniem partnera. Nie pomogły publiczne przeprosiny – w lutym 2021 roku na jaw wyszło, że celebrytka złożyła papiery rozwodowe.

Po rozstaniu gwiazd świat obiegły zdjęcia Kardashianki w towarzystwie nowego ukochanego, Pete’a Davidsona. Rozgoryczony West nie szczędził „rywalowi” gorzkich słów, grożąc w jednym z utworów, że „złoi mu d*pę”. Zaczął również rozglądać się za kolejnym obiektem zainteresowań i co ciekawe, jego wybrankami zostały kobiety bardzo podobne do jego ex-żony. Najpierw spotykał się z „sobowtórem Kim”, 24-letnią Chaney Jones, a następnie związał się z Biancą Censori, projektantką współpracującą z jego marką Yeezy.

Para wzięła niedawno potajemny ślub – małżonka Kanye Westa jest bardzo podobna do Kim Kardashian, ale panie najwyraźniej za sobą nie przepadają.

Kim jej nienawidzi. Bianca jest ładna. A Kim nienawidzi ładnych dziewczyn

 – podał niedawno serwis „Page Six”.

Pojawiły się również głosy, że modelka gardzi swoją „zastępczynią”, która próbuje na siłę się do niej upodobnić.

Myślicie, że Kim Kardashian tęskni za rozchwianym byłym?

RadioZet.pl/"Page six"

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl