Obserwuj w Google News

Kiedyś seksbomba, a teraz? Natalia Oreiro wciąż zachwyca

2 min. czytania
22.11.2022 19:25
Zareaguj Reakcja

Natalia Oreiro wciąż zachwyca. 45-letnia gwiazda serialu "Zbuntowany anioł" opublikowała gorące zdjęcia, od których nie sposób oderwać wzrok. Czyżby Oreiro odkryła eliksir wiecznej młodości?

Kiedyś seksbomba, a teraz? Natalia Oreiro wciąż zachwyca
fot. EN/PER/Capital Pictures/EAST NEWS

Natalia Oreiro urodziła się 19 maja 1977 roku w stolicy Urugwaju. Już jako dziecko przejawiała ogromną fascynację grą na scenie. Dzięki wsparciu rodziców zaczęła pobierać lekcje aktorstwa, które pozwoliło jej zaistnieć na ekranie... jako gwiazda reklam.

Na przełom musiała zaczekać aż do 1996 roku, kiedy to dostała angaż w jednej z popularnych telenowel. Rola w "90-60-90 modelos" sprawiła, że drzwi do sławy stanęły przed nią otworem. Zanim zagrała w uwielbianym przez widzów na całym świecie "Zbuntowanym aniele", miała w swoim aktorskim portfolio kilka ról, na które żaden producent filmowy nie mógł pozostać obojętnym. Pojawiła się m.in. w serialach "Valeria" i "Argentyńczyk w Nowym Jorku".

Oreiro z powodzeniem zaczęła też rozwijać muzyczną karierę. Jej utwór, który pojawił się w czołówce uwielbianego serialu, został odtworzony na YouTube ponad 50 mln razy.

To właśnie "Zbuntowany anioł" sprawił, że Natalia Oreiro zdobyła międzynarodową sławę. Widzowie cenili sobie jej grę aktorską, ale przede wszystkim zachwycali się jej urodą. W oczach wielu zasługiwała na tytuł seksbomby.

Zobacz także: Gloria ze "Zbuntowanego anioła" rzuciła aktorstwo. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Natalia Oreiro wciąż zachwyca

Natalia Oreiro udowodniła, że upływ czasu nie jest jej straszny. 45-letnia gwiazda wciąż wygląda młodo i dokładnie wie, jak wywołać zachwyt u swoich fanów. Na Instagramie niedawno pojawiło się gorące zdjęcie Natalii, na którym internauci mogli zobaczyć ją w niezwykle wyzywającym stroju.

Aktorka wciąż jest aktywna zawodowo. Choć trudno jej będzie powtórzyć sukces, który odniosła, grając w "Zbuntowanym aniele", wciąż ochoczo przyjmuje kolejne oferty pracy. W 2022 roku pojawiła się m.in. w takich projektach jak "Santa Evita" i "Naprawmy dziś świat". natomiast w roku 2023 ukażą się trzy kolejne produkcje z jej udziałem - "Bajo tus pies", "Casi muerta" i "Asfixiados".

Źródła: RadioZET.pl/Interia.pl/IMdB.com