Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska oszpecona? "Królowa życia" w ogniu krytyki. "Masakra, okrutnie"

2 min. czytania
18.01.2023 12:35
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska najnowszym nagraniem opublikowanym na TikToku wywołała falę krytyki. Internauci w ostrych słowach zarzucają "królowej życia", że przesadza z botoksem i oszpeca się, zamiast poprawiać urodę. Naprawdę jest aż tak źle? 

Dagmara Kaźmierska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich celebrytek, która ogólnopolską rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w programie " Królowe życia". Wiernym fanom charyzmatycznej 47-latki nie przeszkadza fakt, że ta ma na swoim koncie wyrok za zmuszanie kobiet do prostytucji i działanie z zorganizowanej grupie przestępczej. Dagmara jest w stałym kontakcie z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych, świetnie odnalazła się między innymi na TikToku. Jednak jedno z najnowszych nagrań celebrytki, na którym ta chwali się tanecznymi umiejętnościami, spotkało się z krytyką. Czy znana z zamiłowania do medycyny estetycznej Dagmara przekroczyła granicę dobrego smaku?

Dagmara Kaźmierska tańczy na TikToku. Internauci zaatakowali "królową życia"

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się nagraniem z TikToka, na którym pląsa w rytm muzyki, ubrana w mocno wydekoltowaną czarną suknię. Internauci zwrócili uwagę na twarz celebrytki i nie kryli swojego zaniepokojenia. Zdaniem nawet oddanych fanów "królowa życia" przesadza z zabiegami medycyny estetycznej. Użytkownicy sieci podkreślali, że twarz Dagmary zmieniła się na gorsze.

- Nie chcę, ale muszę ci to napisać Dagmara. Już przesadzasz z tymi operacjami, botoksem. "Królowa życia" była śliczna, że się napatrzeć nie mogłam, a teraz wyglądasz okropnie. Sorry, ale już mi się nie podobasz jeszcze, tylko się cieszę, że charakter ci pozostał.

- Coraz mniej przypomina pani siebie

- Twarz już nie ta, co kiedyś, masakra, okrutnie to wygląda.

- Twarz bardzo zmieniona. Na niekorzyść - czytamy.

W komentarzach nie zabrakło jednak fanów, którzy zachwycili się Kaźmierską.

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska zmieniła się nie do poznania. "Królowa życia" straciła na wadze

Wielbicielom Dagmary Kaźmierskiej nie umknął fakt, że gwiazda "Królowych życia" zadbała o figurę i sporo schudła. Obok zarzutów o nadużywanie botoksu pojawiły się liczne komentarze osób zachwyconych figurą 47-latki.

- Super pani wygląda, chyba jakaś dieta była.

-Tyle energii pani Dagmaro to nie jeden nastolatka by pozazdrościła. I ta figura, miód malina, hot dziewczyna. Kocham panią i tę energię, którą pani obdarowuje nawet przez ekran telefonu - czytamy.

Internauci cieszą się także, że Kaźmierska po operacjach nóg wróciła do sprawności i może sobie pozwolić na taneczne popisy.

- Jeśli po operacji tych zmiażdżonych nóg tak pani tańczy, to znaczy, że jest pani silną babką i że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych!

- Wspaniale widzieć, jak tańczysz. Jeszcze parę lat temu modliłaś się o wstanie na nogi. Cieszę się Twoim szczęściem - pisali zachwyceni.