Obserwuj w Google News

Kate Moss upokorzona na wizji. Pochwaliła się nowym przezwiskiem

2 min. czytania
19.01.2023 17:13
Zareaguj Reakcja

Brytyjska modelka wprawiła internautów w osłupienie. Kate Moss wzięła udział w irlandzkim weselu i, delikatnie rzecz ujmując, nie była tam najbardziej szanowaną gościnią. Nieświadoma tego, co oznacza słowo, którym ją nazwano, pochwaliła się swoim przezwiskiem w jednym z wywiadów.

Kate Moss upokorzona na wizji. Pochwaliła się nowym przezwiskiem
fot. ZAHU/BackGrid UK /East News

Kate Moss przez pewien czas była znana ze swojego zamiłowania do rozrywkowego stylu życia. 49-letnia gwiazda doskonale czuje się na imprezach i bankietach, ale najwyraźniej nie zawsze cieszy się na nich dobrą opinią.

Zobacz także: Kate Moss wspomina traumatyczną sesję zdjęciową: "Miałam 15. Fotograf kazał mi ściągnąć stanik"

Kate Moss pochwaliła się "ksywką". To obraźliwe słowo

W wywiadzie dla brytyjskiego Vogue'a Moss została zapytana o to, jak zwracają się do niej ludzie. Modelka przywołała wtedy wspomnienie ze swojej wycieczki do Irlandii. Powiedziała, że podczas wesela, na które ją wówczas zaproszono, została nazwana słowem "wagon". Nieświadoma prawdziwego znaczenia tego słowa, Moss stwierdziła, że było to żartobliwe określenie osoby w stanie upojenia alkoholowego.

- Więc wszystkie byłyśmy "wagons". Ponieważ w tamtym czasie występowałyśmy, piłyśmy dużo szampana i nazywałyśmy się "wagons" — tłumaczyła modelka.

Myliła się. W irlandzkim slangu słowo, które według Kate było nieszkodliwym przydomkiem, jest poważną obelgą. Wygląda na to, że supermodelka przez długi czas żyła w błogiej nieświadomości, używając wspomnianego określenia w odniesieniu do siebie i swoich przyjaciół. Kiedy informacja o tym trafiła do mediów, internauci postanowili wyprowadzić gwiazdę z błędu.

- To zdecydowanie po irlandzku nie oznacza "pijany" — napisał na TikToku internauta.

- Założę się, że ten, kto przekonał je, by nazywały się "wagons", wciąż o tym opowiada — żartował kolejny.

Źródła: RadioZET.pl/TikTok: @britishvogue