Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke trafiła do szpitala! „Przyszła kryska na Matyska”

2 min. czytania
15.11.2022 13:38
Zareaguj Reakcja

Wygląda na to, że to nie koniec problemów w życiu Katarzyny Warnke. Aktorka niedawno potwierdziła plotki o rozpadzie jej związku z Piotrem Stramowskim, a teraz okazuje się, że nie dopisuje jej również zdrowie. Co się stało?

Katarzyna Warnke
fot. ADAM JANKOWSKI/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Od pewnego czasu fani spekulowali na temat kryzysu w związku celebrytów, a te niestety okazały się prawdziwe – na Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Zobacz także:  Kasia Warnke i Piotr Stramowski jednak się rozstali. Jest oświadczenie

Kolejne kłopoty Katarzyny Warnke. Aktorka trafiła do szpitala

Instagramowy wpis wywołał poruszenie wśród fanów.

- Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności – napisali już eks-partnerzy.

Choć Warnke i Stramowski nie wypowiadają się na temat swojego rozstania, oboje są aktywni w mediach społecznościowych. Na ostatnim InstaStory aktorki pojawił się życiowy cytat.

Widzisz, kiedy czujesz się wolny i żyjesz pełnią życia, wielu ludzi będzie próbowało sprawić, że poczujesz się jak zamknięty w swoim ego. A prawda jest taka, że to oni są tymi, którzy są więźniami swojego ego. Przerzucają na ciebie swoje własne lęki. Wolność przeraża ludzi!

– podzieliła się ważnym przemyśleniem.

Redakcja poleca

Tym razem w życiu Katarzyny Warnke pojawiły się komplikacje zdrowotne i została zamknięta – ale w szpitalu. Aktorka, znana m.in. z ról w „Kobietach mafii” czy „Botoksie”, podzieliła się na Instagramie zdjęciem z placówki medycznej.

Przyszła kryska na Matyska

 – napisała pod fotografią ze szpitalnego łóżka, na której widać wbity w rękę celebrytki wenflon.

Warnke nie zdradziła, co się stało, pozostaje więc mieć nadzieję, że jej problemy ze zdrowiem nie są poważne.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Katarzyna Warnke trafiła do szpitala
fot. Screen Instagram/kasiawarnke
Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News