Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke pozuje w bikini. Wybrała szokujące miejsce. "Słabiutko" [FOTO]

2 min. czytania
09.07.2023 13:32

Katarzyna Warnke postanowiła pochwalić się fanom zdjęciem w niecodziennym miejscu. Aktorka zaprezentowała się w bikini i zachwyciła fanów nienaganną figurą. Nie obyło się jednak bez słów krytyki. 

Katarzyna Warnke w bikini
fot. screen: Instagram @kasiawarnke

Katarzyna Warnke to doświadczona i lubiana polska aktorka, która medialny rozgłos zawdzięcza rolom w kontrowersyjnych filmach Patryka Vegi. Na swoim koncie ma także wiele innych kreacji, mogliśmy oglądać ją między innymi w takich produkcjach jak "W spirali", "Ach śpij kochanie" i "Lekarze". Fani Katarzyny podkreślają nie tylko jej aktorski talent, ale także urodę i nienaganną figurę. Po raz kolejny mogli zachwycać się ciałem swojej idolki, ponieważ Warnke postanowiła pochwalić się zdjęciem w bikini. Nie pozowała jednak na plaży, ale w wyjątkowo oryginalnej scenerii.

Katarzyna Warnke pokazała się w bikini. Aktorka odsłoniła ciało nad zlewem

Na profilu Katarzyny Warnke na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pręży ciało w skąpym bikini. Gwiazda najwyraźniej lubi łamać schematy, ponieważ jako miejsce do wykonania zdjęcia wybrała nie malowniczą plażę, ale kuchnię. Możemy podziwiać ją nad zlewem, prawdopodobnie podczas zmywania. Takie połączenie nie spodobało się części internautów.

- No tu akurat słabiutko.

- Tyle gadżetów, że ciężko stwierdzić przekaz - zarzucano aktorce.

Zdecydowana większość fanów nie kryła jednak zachwytu nad wyglądem 45-latki.

Katarzyna Warnke odsłoniła ciało w bikini. Aktorka wygląda na o dwie dekady młodszą?

Pod zdjęciem Katarzyny Warnke nie brakowało komentarzy, w których użytkownicy Instagrama zasypali ją komplementami. Zdaniem wielu osób ciało aktorki może imponować o wiele młodszym koleżankom. Pojawiły się głosy, że Kasia wygląda, jakby niedawno skończyła 20 lat.

- Nie rozumiem tych pierwszych komentarzy. Przecież wygląda mega! Dosłownie jak dwudziestolatka.

- Jak nastolatka.

- Kaśka zawsze w formie.

- Piękne ciało - czytamy.

Nie da się ukryć, że Warnke imponuje dbałością o figurę.

Redakcja poleca