Obserwuj w Google News

Skrzynecka oberwała za lansowanie córek na salonach. Alikia już bryluje w makijażu [FOTO]

2 min. czytania
27.01.2023 22:11

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się córkami na pokazie mody. W komentarzach ktoś dociął byłej jurorce TTBZ, że zaczęła lansować swoje pociechy na salonach. Nie obyło się też bez uwag na temat makijażu 11-letniej Alikii Ilii. Co na to Katarzyna Skrzynecka?

Katarzyna Skrzynecka z córkami
fot. Instagram:@katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka ma z Marcinem Łopackim jedno dziecko - córkę Alikię Ilię. Dziewczynka otrzymała greckie imiona, podobno na cześć Grecji, ukochanego kraju aktorki i jej męża. Obecnie Alikia Ilia Łopucka jest śliczną 11-latką, która zaczyna stawiać pierwsze kroki w wielkim świeci. 

Katarzyna Skrzynecka lansuje córki na salonach? 

Ostatnio była gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" zabrała Alikię i córkę Marcina Łopuckiego na pokaz mody jednej z marek.

Moja młodsza nastolatka po raz pierwszy w życiu mogła podziwiać prawdziwy pokaz mody razem z mamą i siostrą - podkreśliła dumna Katarzyna Skrzynecka. 

Pod zdjęciem z "babskiego wieczoru", w komentarzach zaroiło się od zachwytów nad uroczymi córkami aktorki. Uwagę Katarzyny Skrzyneckiej zwrócił jednak uszczypliwy komentarz, którego autor zarzucił aktorce, że zaczyna lansować dzieci w show-biznesie

- Czas wprowadzić córki na salony... - dogryzł Skrzyneckiej internauta. 

Aktorka nie pozostawiła uwagi bez odpowiedzi.

Salon mamy i w domu. A premiery w teatrze lub ładne wernisaże to zawsze przyjemne, interesujące i rozwijające okoliczności. A ponad wszystko - szczęśliwy rodzinny czas RAZEM - wyjaśniła. 

Zapewniła też, że modeling nie jest marzeniem jej córek i żadna z nich takiej kariery nie planuje.

W komentarzach padła też uwaga na temat makijażu 11-letniej Alikii Ilii. 

Jakie piękne córy!!! Szkoda tylko, że młodsza już z takim mocnym makijażem... - ubolewała jedna z internautek.

Ale Katarzyna Skrzynecka do tej kwestii już się nie odniosła.