Obserwuj w Google News

Katarzyna Skrzynecka o trudnej walce o macierzyństwo: "Oczekiwałam dziecka 4 razy"

2 min. czytania
18.01.2023 14:07
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Skrzynecka jest mamą nastolatki. Aktorka wyznała po latach, że bardzo długo walczyła o to, by Alikia Ilia pojawiła się na świecie. Jej słowa chwytają za serce.

Katarzyna Skrzynecka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o trudnej walce o macierzyństwo. Aktorka wyznała, że przez lata starała się o dziecko, a droga ta była pełna bólu. Skrzynecka ma córkę, a teraz zachęca wszystkie kobiety, by nigdy się nie poddawały.

Zobacz także: Skrzynecka smutno o zwolnieniu z „TzG”. Była w szóstym miesiącu ciąży

Katarzyna Skrzynecka o trudnej walce o macierzyństwo: "Oczekiwałam dziecka 4 razy"

Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki mają kilkunastoletnią córkę. Aktorka wróciła jednak do trudnego momentu w życiu, gdy usiłowała zajść w ciążę. Chciała w ten sposób przekazać wsparcie kobietom, które są obecnie w podobnej sytuacji. 

Ja 4 razy oczekiwałam dziecka, zanim moja Alikia się szczęśliwie i zdrowo urodziła. Urodziłam Alisię dopiero po 40 roku życia. Wcześniej za każdym razem była na to nadzieja i w którymś momencie po trzech, po czterech, po prawie pięciu miesiącach najdalej jednak okazywało się, że jeszcze nie tym razem, że jeszcze się nie uda — przyznała w rozmowie z Magdą Mołek.

Jak podaje pudelek.pl, Katarzyna Skrzynecka zaapelowała do wszystkich kobiet, które mierzą się z takim samym problemem i poprosiła je, by się nie poddawały. 

Redakcja poleca

- Ja tej nadziei nigdy nie straciłam i zawsze mówię kobietom, które planują macierzyństwo lub marzą o macierzyństwie, niestety przechodzą te nieudane próby, nie poddawajcie się. Dopóki medycyna nie powie wam, że absolutnie nie możesz, nie dasz rady [...], dopóki nie usłyszysz takiej diagnozy, że po prostu się nie da, nie wolno się poddawać i trzeba próbować — wyjaśniła.

Katarzyna Skrzynecka: córka aktorki

Katarzyna Skrzynecka ma córkę Alikię Illię, która przyszła na świat w 2011 roku. Jej ojcem jest małżonek aktorki, Marcin Łopucki.

Zobacz także:  Zofia Zborowska o drugim dziecku: "Nie wiem, czy się odważymy"

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News