Obserwuj w Google News

Skrzynecka i Gąsowski wrócą do „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakujące wieści

2 min. czytania
21.11.2023 12:34

Polsat szykuje powrót byłych gwiazd „Twoja twarz brzmi znajomo”. Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski mogą wrócić do jubileuszowej edycji programu. Dadzą się namówić na ponowny udział w muzycznym show?

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wrócą do Twoja twarz brzmi znajomo Zaskoczenie w Polsacie
fot. Michał Wargin/East News

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski przez lata byli największymi gwiazdami Polsatu. Aktorzy należeli do ekipy programu „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Wszystko zmieniło się, gdy stery w słonecznej stacji przejął Edward Miszczak. Skrzynecka została zwolniona, a Gąsowski odszedł w geście solidarności z koleżanką z planu. Ich miejsce zajęli Maciej Rock i Paweł Domagała. Od tego czasu spekuluje się, że celebryci mogli powrócić na antenę w zupełnie nowych rolach.

- Miszczak chciał dać Skrzyneckiej „ Nasz nowy dom” a Gąsowskiemu „ Temptation Island”. Skrzynecka odmówiła, jak widać z Gąsowskim też nie wyszło, ale Edward bardzo chciał naprawić z nimi relacje. Myślał, że oboje dadzą się przekonać i wrócą - miał powiedzieć informator Shownews.pl. Teraz wyszło na jaw, że gwiazdy mogą zostać przywrócone do pracy na planie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Skrzynecka i Gąsowski znowu w „Twoja twarz brzmi znajomo”? „Są brani pod uwagę”

Niedawno ujawniono, że Polsat przygotowuje się do emisji jubileuszowego sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W specjalnej edycji mają powrócić najlepsi uczestnicy znani z poprzednich odcinków. - Obecnie tworzy się lista potencjalnych uczestników i ruszają z nimi rozmowy. Wszystko zależy od ich chęci i dostępności. Raczej będzie tak, że w 20. edycji wystąpią osoby, które pojawiły się w kilkunastu pierwszych seriach „Twoja twarz brzmi znajomo” niż w ostatnich - przekazało źródło portalu wirtualnemedia.pl.

W sieci znalazła się już lista potencjalnych gwiazd, które powrócą na scenę Polsatu. Choć nie znalazła się na niej Katarzyna Skrzynecka, trudno wyobrazić sobie, by najbardziej znana uczestniczka show, nie wystąpiła ponownie w muzycznym programie. W końcu nie bez powodu awansowała do jury i zasiadała w nim aż do głośnego zwolnienia.

Redakcja poleca

Aktorka nie ujawniła, czy prowadzi rozmowy z producentami Polsatu. Dała jednak znać, że marzy jej się, by do prac nad jubileuszową edycją zaangażowano Gąsowskiego. „Nie wyobrażam sobie gold «TTBZ» bez kochanej i energetycznej obecności Piotrka «Gąsa» Gąsowskiego, który był sercem i cudownym humorem tego show przez 18 edycji! 9 lat - napisała na Instagramie.

Tymczasem shownews.pl miał porozmawiać z osobą z produkcji „TTBZ”, która zdradziła, że władzom Polsatu zależy na obecności Skrzyneckiej i Gąsowskiego na planie. - Skrzynecka i Gąsowski są brani pod uwagę. Wszystko zależy od tego, kogo zwerbują do tej gwiazdorskiej edycji. Jest jednak niesmak po ich odejściu z Polsatu. (…) Powstał pomysł, aby trochę udobruchać Skrzynkę i Gąsa - miało ujawnić źródło serwisu.

Źródło: Radio ZET/Show News/Wirtualne Media

Nie przegap
Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Ivan Komarenko i Cardi B. Te gwiazdy zostały zaatakowane podczas koncertów na żywo
4 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER