Obserwuj w Google News

Katarzyna Dowbor pochwaliła się wspaniałą wiadomością. "Miszczak dostał po nosie"

2 min. czytania
31.05.2023 19:18
Zareaguj Reakcja

To kolejny sukces Katarzyny Dowbor! Prezenterka przekazała w mediach społecznościowych wspaniałą wiadomość. Fani są zachwyceni i gratulują swojej ulubionej prowadzącej.

Katarzyna Dowbor
fot. Instagram/@katarzyna_dowbor_official/screen

Podczas gdy Edward Miszczak w imieniu telewizji Polsat postanowił pożegnać się z Katarzyną Dowbor, którą zwolnił z roli prowadzącej "Nasz nowy dom", ona sama może pochwalić się kolejnymi sukcesami. Nie dość, że ostatni sezon programu z nią w roli szefowej cieszył się wzrostem oglądalności, to jeszcze sam format doczekał się ostatnio Telekamery. Fani prezenterki są zdania, że to dzięki jej zaangażowaniu misyjne show Polsatu zostało nagrodzone. Fakt, że ich ulubiona gwiazda nie była obecna na wręczeniu statuetki, zbulwersował ich równie mocno, co samo zwolnienie z formatu " Nasz nowy dom". Teraz jednak Katarzyna Dowbor pochwaliła się kolejną wspaniałą wiadomością. Odnotowała kolejny sukces po zwolnieniu z Polsatu.

Katarzyna Dowbor odniosła wielki sukces. Przekazała fanom wspaniałą wiadomość

Ostatnio Katarzyna Dowbor chwaliła się w sieci kadrami z eventu ShEO Awards 2023 tygodnika "Wprost". Jak się okazuje, nie pojawiła się tam jako przypadkowy gość, bo tego wieczoru odbierała jedną ze statuetek. Radosne wieści przekazała w mediach społecznościowych, pozując ze zdobytą statuetką. W krótkim komentarzu prezenterka podziękowała za to, że została doceniona statuetką w kategorii "Gwiazda mediów". Między wierszami w jej wiadomości widać także nawiązanie do gali Telekamer, na którą — jak przekonuje — nie dostała zaproszenia. Podkreśliła w swoim wpisie, że tę statuetkę mogła odebrać osobiście.

- Gwiazda Mediów — taką wspaniałą nagrodę dostałam i mogłam ją osobiście odebrać podczas gali ShEO Awards 2023. Bardzo dziękuję za tę nagrodę i docenienie mojej pracy — napisała.

Poniżej gwiazda dodała jeszcze kolejną ważną wiadomość. Czyżbyśmy już niebawem mogli zobaczyć Katarzynę Dowbor w programie u konkurencji? - takie wnioski można wyciągnąć z ostatnich słów posta.

- Dziewczyny, kto jak nie my? Doskonale sobie damy radę! Wiem z doświadczenia, że kiedy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają. Gratuluję Wszystkim Laureatkom, a w szczególności mojej Asi (Joannie Koroniewskiej — przyp. aut.) —  przekazała.

Redakcja poleca

W komentarzach fani gwiazdy natychmiast pogratulowali jej nagrody, doceniają jej zaangażowanie i profesjonalizm. Nie obyło się też bez nawiązań do Edwarda Miszczaka.

- Pani Kasiu ogromnie się cieszę, bo Miszczak dostał po nosie i na pewno troszkę zabolało, oj zabolało. Dla Asi też gratuluje z całego serca. Ja wiedziałam, że długo pani nie zostanie na urlopie. Za wartościowa Pani jest, żeby taki skarb tak sobie siedział — podsumowała internautka.

Zgadzacie się z tą opinią?

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS