Obserwuj w Google News

Katarzyna Dowbor opiekuje się 90-letnią mamą. Seniorka niedawno uległa wypadkowi

2 min. czytania
02.06.2023 17:21

Katarzyna Dowbor po zwolnieniu z Polsatu zdecydowanie ma więcej czasu dla siebie i oczywiście dla rodziny. Dziennikarka opiekuje się 90-letnią mamą, która jakiś czas temu uległa wypadkowi i przeszła operację. Jak dziś czuje się mama gwiazdy?

Katarzyna Dowbor
fot. screen Instagram katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor na razie może nieco odpocząć. Po zwolnieniu z programu „Nasz nowy dom” ma mniej obowiązków i wyjazdów. Jednak niedługo taki stan rzeczy może się zmienić. Nina Terentiew już wcześniej wyrokowała, że rynek telewizyjny upomni się o dziennikarkę. I rzeczywiście – Katarzyna Dowbor została zasypana propozycjami. Już zapowiedziała, że zaczyna nowy etap w swoim życiu. Teraz korzysta z wolnego czasu i może skupić się na mamie.

Zobacz także:  Katarzyna Dowbor wbija szpilę kolegom z „Nasz nowy dom”. Poszło o Telekamery

Katarzyna Dowbor opiekuje się 90-letnią mamą

90-letnia Krystyna Dowbor niedawno uległa wypadkowi. Seniorka miała niefortunnie upaść. Pod koniec lutego 2023 roku Katarzyna Dowbor zachwalała lekarkę z warszawskiego szpitala i napomknęła, że mama przeszła operację.

- […] z wielką kulturą, taktem i zaangażowaniem zajęła się moją mamą. Mama jest już po operacji… w super formie! Troska Pani doktor naprawdę mnie wzruszyła! Oby więcej takich ludzi wokół nas. Może to trochę banalne, ale kochajmy się i szanujmy nawzajem, bo dobro wraca – pisała Katarzyna Dowbor na Instagramie w lutym 2023 roku, dodając zdjęcie z mamą.

Dziennikarka przyznaje, że jej mama jest ulubienicą internautów. W rozmowie z „Super Expressem” wyznała, że 90-latka czasem pobija córkę w liczbie „lajków”. Katarzyna Dowbor jest dumna, że mama wyznacza sobie cały czas nowe zadania.

- Codziennie ćwiczy na rowerku, chodzi trzy razy dziennie na spacer ze swoją opiekunką, kiedy ja jestem w pracy. Potem ma kolejne zadania. A ja sobie myślę: jaka ja jestem podobna do mamy, bo mam tak samo. Te cele mnie bardzo mobilizują. Obawiam się więc, że nie usiądę długo w fotelu w kapciach, będzie z tym problem – opowiadała Dowbor w rozmowie z „Super Expressem”.

Redakcja poleca

Była gwiazda Polsatu od czasu do czasu chętnie uchyla rąbka swojego życia rodzinnego. Kilka dni temu na Instagramie opublikowała zdjęcie mamy, która z uśmiechem na ustach kosi trawę, siedząc na specjalnym traktorze. Werwy można tylko pozazdrościć.

- Moja mama. 90 lat i taka kondycja! Mam dobre geny! - chwaliła się Katarzyna Dowbor.

RadioZET.pl/Se.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS