Obserwuj w Google News

Katarzyna Dowbor już w nowej pracy. „Przygoda służbowa się zaczyna”

2 min. czytania
28.06.2023 14:18

Katarzyna Dowbor wreszcie pochwaliła się nową pracą. Prezenterka zamieściła w sieci pierwsze zdjęcie z nowej służbowej przygody. Nadaje wprost z Brukseli.

Katarzyna Dowbor już w nowej pracy
fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News/Instagram/@katarzyna_dowbor_official/screen

Od zwolnienia Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom” minęły już blisko dwa miesiące, a emocje wokół programu zdążyły już nieco opaść. Teraz wielu fanów prezenterki z niecierpliwością wyczekuje jakichś informacji o tym, jakie plany zawodowe ma była gwiazda Polsatu. Nie było tajemnicą, że bardzo szybko znalazła sobie nowe zajęcie i już kilka tygodni temu chwaliła się fanom, że przed nią nowe wyzwania. Dotąd nie było jednak mowy o tym, jaka praca czeka na prezenterkę i spekulowano nawet, że może pojawić się jako prowadząca „Dzień dobry TVN”. Teraz wreszcie zainteresowana pochwaliła się pierwszym zdjęciem z nowej pracy.

Katarzyna Dowbor zaskoczyła fanów. Już jest w nowej pracy

Wreszcie przyszedł czas, że Katarzyna Dowbor może pochwalić się fanom swoją nową pracą. Zaledwie wczoraj na Instagramie gwiazda jeszcze prezentowała swój warzywniak, a kilkanaście godzin później pokazała widok ze swojego pokoju w Brukseli, gdzie udała się w związku z obowiązkami zawodowymi. Dodała do tego krótki, ale bardzo wymowny komentarz.

- Bruksela z okna hotelowego. Przygoda służbowa się zaczyna!

- napisała.

Katarzyna Dowbor już w nowej pracy
fot. Instagram/@katarzyna_dowbor_official/screen

Wygląda na to, że Katarzyna Dowbor z ogromnym entuzjazmem podchodzi do nowego zajęcia i traktuje je jak kolejne wyzwanie czy przygodę. Ale gwiazda już wcześniej podkreślała, że ma w sobie olbrzymie pokłady energii i werwy, i na pewno daleko jej do starszej pani, która szuka spokojnych zajęć – co sugerowano po jej rozstaniu z programem „Nasz nowy dom”.

Redakcja poleca

Niestety, gwiazda wciąż nie ujawniła, co tak naprawdę będzie robić. Nadal jest to wielka tajemnica, ale pozostaje nam mieć nadzieję, że już wkrótce poznamy szczegóły na ten temat. Oczywiście z niecierpliwością czekamy na kolejne relacje prezenterki z Brukseli.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News