Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek zastąpi Katarzynę Dowbor w „Nasz nowy dom”? Ależ rewolucja

2 min. czytania
10.05.2023 11:28
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek może zastąpić Katarzynę Dowbor w „Nasz nowy dom”? Mało kto wyobraża sobie, aby gwiazda TVP przeszła do Polsatu, a jednak w mediach przewijają się takie rewelacje. W końcu aktorka zna się na wnętrzach jak mało kto.

Katarzyna Cichopek Katarzyna Dowbor
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek przeniesie się do innej stacji? Wakat w Polsacie jest wolny. Gdy w świat poszła informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom”, w sieci zawrzało. Dziennikarka jest jedną z największych gwiazd stacji, ale też najbardziej uwielbianą przez widzów osobą. Wielu fanów komentowało, że to dla Edwarda Miszczaka ostateczny strzał w kolano i nikt mu tego nie wybaczy.

Edward Miszczak sam długo miał się bić z myślami, co począć z Katarzyną Dowbor. Źródło „Pudelka” podawało, że mogło pójść o kwestie zdrowotne – program jest wyczerpujący emocjonalnie i fizycznie, a dziennikarka w ostatnich latach miała mieć pewne problemy. Z kolei Katarzyna Dowbor w wydanym oświadczeniu pisała o potrzebie „odmłodzenia wszystkiego”. Kto zastąpi gospodynię „Nasz nowy dom”?

Zobacz także:  Znamy kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu. „Nikt się tego nie spodziewał”

Katarzyna Cichopek zastąpi Katarzynę Dowbor w „Nasz nowy dom”?

Architektka Martyna Kupczyk z programu „Nasz nowy dom” w rozmowie z „Plejadą” zdradziła, że nowa prowadząca ma w planach odświeżenie formuły programu. Wiadomo, że nową gospodynią zostanie kobieta. Niedługo mają rozpocząć się nowe nagrania do kolejnego sezonu. Mimo wszystko ubolewa nad zakończeniem współpracy z Katarzyną Dowbor.

W sieci od razu pojawiły się nazwiska potencjalnych prowadzących. Wymieniano na przykład Izabelę Janachowską, jednak ta nie chciała komentować zmian w „Naszym nowym domu” ze względu na szacunek do Katarzyny Dowbor i Edwarda Miszczaka. Wszelkie decyzje pozostawia „siłom wyższym”.

Redakcja poleca

Kto zatem może poprowadzić „Nasz nowy dom”? Edward Miszczak ma cenić sobie Katarzynę Jaroszyńską z TVN, która prowadziła programy o podróżowaniu i dekoracji wnętrz. Wymienia się również Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora, Ewę Wachowicz, Agnieszkę Hyży, Ilonę Krawczyńską czy Paulinę Sykut-Jeżynę. „Fakt” wymienił nawet… Katarzynę Cichopek!

Według tabloidu Katarzyna Cichopek byłaby idealną kandydatką, ale czy aby na pewno chciała opuszczać TVP, gdzie ma już wyrobioną swoją markę i jest ulubienicą widzów? Wydaje się, że więź aktorki ze stacją jest nierozerwalna. Jednak gwiazda „M jak miłość” z pewnością odnalazłaby się w formacie „Nasz nowy dom”, ponieważ w TVP Kobieta prowadzi już „Operację aranżację”, a kiedyś wyznała, że jest fanką Katarzyny Dowbor.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News