Obserwuj w Google News

Cichopek rzuca Kurzajewskiego? „Teraz szansę ma inny kolo”

1 min. czytania
24.11.2022 13:01
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek rzuci Macieja Kurzajewskiego? Aktorka jest dość aktywna w mediach społecznościowych i tym razem na Instastory uraczyła swoich fanów pewną piosenką. Czy to na pewno tylko niewinne śpiewanie?

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek próbuje podsycić emocje, dobrze się bawi czy coś jest na rzeczy? Nie tak dawno Paulina Smaszcz ujawniła, że Maciej Kurzajewski chciał zerwać z aktorką. Potrzebował czasu, ponieważ związek jest medialny, a w dodatku z nową ukochaną pracuje w TVP. Miał powiedzieć, że Kasia „nie jest tą osobą”. Na razie Maciej Kurzajewski nie ustosunkował się do tych słów.

Zobacz także:  Kurzajewski chce „okraść” rodzinę? Smaszcz ujawnia jego kłamstwa

Katarzyna Cichopek śpiewa proroczą piosenkę?

Kasia Cichopek umilała sobie przejażdżkę autem, śpiewając przebój sanah i Vito Bambino. Wszystko uwieczniła na Instastory. W ucho wpadł jej utwór „Ale jazz!”, a szczególnie jedna zwrotka. Oby nie okazała się prorocza.

- […] Widzę na Insta woli kawkę sama pić. Ale ze mnie dzban, teraz szansę ma inny kolo, inny kolo – zaśpiewała Katarzyna Cichopek, radośnie się uśmiechając. To przytyk do Marcina Hakiela czy Macieja Kurzajewskiego?

Redakcja poleca

- Ooo, ale jazz, hardcorowo pada deszcz, tak na maxa wieje też, ja łagodnie uśmiechnięta – kontynuowała.

Na razie w raju Kurzopków świeci słońce i nic nie wskazuje na to, aby nadszedł niespodziewany monsun. Jednak obserwując codzienne doniesienia na temat ich związku można spodziewać się kolejnych rewelacji - ze strony Pauliny Smaszcz na pewno.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS