Obserwuj w Google News

Cichopek przerwała Pachutowi w „Pytaniu na Śniadanie”. Wypytała go o Dodę

2 min. czytania
10.07.2023 10:32
Zareaguj Reakcja

Dariusz Pachut opowiedział o związku z Dodą w „Pytaniu na Śniadanie”. Za język pociągnęła go Katarzyna Cichopek. Sportowiec przywiózł piosenkarce zaskakujący prezent z podróży.

katarzyna-cichopek-przerwała-dariuszowi-pachutowi-w-pytaniu-na-śniadanie-wypytała-o-dodę
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News, Instagram (@dariuszpachut)

Doda wielokrotnie żaliła się, że jej byli partnerzy wykorzystywali związek z nią do promowania się w mediach. Piosenkarka podkreślała, że chciałaby, aby jej aktualny ukochany został dostrzeżony ze względu na jego dokonania w sportach ekstremalnych i nie był uważany jedynie za „partnera Dody”. Do Dariusza Pachuta pomocną dłoń wyciągnęli producenci „ Pytania na Śniadanie”. Sportowiec opowiadał o zdobyciu niebezpiecznego wodospadu. Nieoczekiwanie do akcji wkroczyła Katarzyna Cichopek, która sprawnie zmieniła temat rozmowy.

„Pytanie na Śniadanie”. Dariusz Pachut opowiedział Katarzynie Cichopek o prezencie dla Dody

W studiu śniadaniówki TVP pojawił się Dariusz Pachut. Sportowiec opowiedział widzom o jego ostatnim wyzwaniu. Niedawno udało mu się zdobyć wodospad Catarata Yumbilla w Peru. Wspinaczka była bardzo niebezpieczna. O zdrowie i życie partnera bała się Doda.

- Szczerze mówiąc, jestem przerażona. Kiedy ja będę występowała w Opolu, on będzie zdobywał jeden z wodospadów w Peru - mówiła. Na szczęście wszystko poszło po myśli Pachuta. W „PnŚ” sportowiec wyznał, że szykuje się już wraz ze swoim zespołem do kolejnych wspinaczek.

Redakcja poleca

Nie dane było mu jednak dokończyć opowieści o zdobywaniu innych wodospadów, bowiem Cichopek postanowiła zmienić temat rozmowy. Gwiazda „ M jak miłość” zapytała, co sportowiec przywiózł Dodzie z wyprawy. Piosenkarka miała otrzymać nietypowy prezent. W jej ręce trafił rdzenny, indiański strój.

Pachut żałował, że wyprawa uniemożliwiła mu oglądanie występu Dody w Opolu. Udało mu się jednak złapać internet w trakcie wyprawy i obejrzeć koncert ukochanej. Wokalne popisy piosenkarki miał oglądać w deszczu pod liściem bananowca.

Redakcja poleca
doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News