Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek potwierdziła plotki. Smutek chwyta za serce

2 min. czytania
19.11.2022 11:20

Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą diametralnie różnić się od tych z poprzednich lat. Aktorka po rozstaniu z Marcinem Hakielem podzieliła się opieką nad dziećmi. Niestety, w tym roku nie spędzi ich w tradycyjnym terminie. Co zaplanowała?

Katarzyna Cichopek
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dogadali się, co do naprzemiennej opieki nad dziećmi. Helena i Adam jeden tydzień spędzają u taty, a kolejny u mamy. Ze świętami jest inaczej – Kasia Cichopek Wielkanoc obchodziła wspólnie z pociechami, więc dzieci na Boże Narodzenie pojadą do taty. Aktorka planuje magiczny czas spędzić z Maciejem Kurzajewskim, jednak wpadła na pomysł, aby narodziny Jezusa obejść nieco wcześniej.

Zobacz także:  Cichopek zarobi dzięki skandalom? Dostała nowy program w TVP

Katarzyna Cichopek spędzi Boże Narodzenie bez dzieci

Kasia Cichopek oczywiście chciałaby spędzić Boże Narodzenie w towarzystwie dzieci, jednak umowa to umowa – rodzeństwo pojedzie do Marcina Hakiela. Aktorka postanowiła, że w tym roku złamie nieco tradycję i święta odbędą się o wiele wcześniej.

- Planuję te święta nieco przyspieszyć z racji tego, że mam podział opieki nad dziećmi z byłym małżonkiem i akurat jemu przypada w udziale świąteczny czas, wiec ja postaram się przygotować święta wcześniej, żeby moje dzieci mogły spędzić ten okres ze mną, z moją rodziną, żeby nic ich nie ominęło, aby atmosfera świąt była w naszym domu obecna  - tłumaczyła obszernie Katarzyna Cichopek w rozmowie z „Super Expressem”.

Redakcja poleca

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kasia Cichopek raczej nie spędzi świąt sama, wpatrując się smutno w choinkę. Znajoma aktorki i Macieja Kurzajewskiego w rozmowie z tabloidem zdradziła, że zakochani już planują wspólny wyjazd za granicę. Do tej pory święta wyglądały całkowicie inaczej - rodzinnie, w komplecie, z dziećmi. W sieci można przeczytać komentarze wspierające aktorkę, jednak chwali jej się, że dla dobra dzieci chce zorganizować uroczystość nieco wcześniej.

- Kasia i Maciek planują wyjazd na Boże Narodzenie. Nie chcieli jeszcze ujawnić, gdzie tym razem polecą. Ale chcą, żeby to były bardzo romantyczne święta. Zawsze ciekawie jest je spędzić w innym kraju – przekazała „Super Expressowi” znajoma Kurzopków.

- Kasia lubi wyjeżdżać na święta. To już tradycja, że w każdą Wielkanoc wyjeżdża gdzieś z dziećmi. Tak było w tym roku i tak samo będzie w kolejnym – dodała.

RadioZET.pl/Se.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS