,

Katarzyna Cichopek w końcu się przyznała. To dlatego tak wygląda

26.05.2023 08:01

Katarzyna Cichopek przyznała, że korzysta z medycyny estetycznej. W jaki sposób gwiazda „M jak miłość” poprawia urodę? Jej słowa wszystko wyjaśniają.

Katarzyna Cichopek poprawia urodę. Gwiazda TVP przyznała, że korzysta z medycyny estetycznej
fot. VIPHOTO/East News
loader

Katarzyna Cichopek działa w branży rozrywkowej od dekad. Rola Kingi Zduńskiej w uwielbianym serialu TVP , „M jak miłość”, przyniosła jej rozpoznawalność i otworzyła przed nią drzwi do kariery w show-biznesie. Dziś Cichopek spełnia się nie tylko jako aktorka serialowa, ale także influenerka i prowadząca śniadaniowy program Telewizji Polskiej – „Pytanie na śniadanie”.

Życie na świeczniku jej odpowiada. Kasia chętnie dzieli się z internautami kulisami swojego życia prywatnego i zawodowego, publikując w sieci zdjęcia z planu śniadaniówki oraz z podróży z ukochanym, Maciejem Kurzajewskim. Jako celebrytka-weteranka ma całkiem dużą rzeszę fanów, którzy uważnie śledzą jej poczynania i pilnie obserwują zachodzące w jej życiu zmiany. Są też tacy, którzy są zainteresowani urodą Katarzyny Cichopek.

Katarzyna Cichopek poprawia urodę. Gwiazda TVP zdradziła całą prawdę

Nieprzemijająca uroda Katarzyny Cichopek to nie sprawka magicznych eliksirów. Przynajmniej nie dosłownie. Gwiazda TVP od lat zachwyca młodym wyglądem, co jest zasługą odpowiedniej pielęgnacji i… zabiegów upiększających. Kasia przyznała, że korzysta z medycyny estetycznej.

W rozmowie z Jastrząb Post postawiła sprawę jasno – powiedziała, że chętnie chodzi na zabiegi upiększające. Z jej słów wynika jednak, że nie korzysta z inwazyjnych metod poprawy urody.

Ja np. korzystam z medycyny estetycznej, chodzę na zabiegi, które w naturalny sposób mają pobudzić naturalne procesy odnowy skóry. Zadziałać na kolagen, stymulować ją trochę tak, aby zawsze była jędrna, rozświetlona i w dobrej kondycji – przyznała Katarzyna Cichopek.

Oczywiście trudno byłoby jej zachować zdrowy wygląd bez dodatkowych starań. Kasia wyjaśniła, że robi co może, by prowadzić zdrowy tryb życia. Je zdrowo i nie unika aktywności fizycznej.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Źródła: RadioZET.pl/JastrzabPost.pl

Logo radiozet Dzieje się