Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek nie chce pogodzić się z Pauliną Smaszcz? „Zero odpowiedzi”

2 min. czytania
11.05.2023 17:45
Zareaguj Reakcja

Ujawniając swój związek z Maciejem Kurzajewskim, Katarzyna Cichopek dała się wciągnąć w sam środek medialnej burzy pomiędzy gospodarzem „Pytania na śniadanie” a jego byłą żoną, Pauliną Smaszcz. Ekspartnerka Kurzajewskiego zdradziła, że chciała nawiązać z gwiazdą „M jak miłość” bliższą relację. Co zrobiła Cichopek?

Katarzyna Cichopek nie chce pogodzić się z Pauliną Smaszcz? „Zero odpowiedzi”
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER

W 2022 roku Katarzyna Cichopek zakończyła 17-letnie małżeństwo z Marcinem Hakielem i niemal od razu wpadła w objęcia Macieja Kurzajewskiego, z którym prowadzi poranny program TVP „Pytanie na śniadanie”. Jednocześnie znalazła się w samym centrum medialnej burzy. Paulina Smaszcz raczej nie słynie z powściągliwości i nigdy nie ukrywała, że ma swojemu eks bardzo dużo do zarzucenia. Ich relacji nie poprawiły nawet narodziny wnuczki.

Chociaż nie zapowiada się, by pomiędzy Kurzajewskim i Smaszcz doszło do zawieszenia broni, Cichopek podobno miała szansę na nawiązanie bliższej relacji z byłą żoną swojego aktualnego partnera.

Redakcja poleca

Paulina Smaszcz chciała zaprzyjaźnić się z Katarzyną Cichopek?

Każdy, kto śledził medialną przepychankę pomiędzy Kurzajewskim a Smaszcz, raczej wątpi, by Paulina chciała zbliżyć się do Kasi Cichopek. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna. Co prawda kobiety nigdy się nie poznały, ale Smaszcz podobno podejmowała próby spotkania się z nową wybranką gospodarza „Pytania na śniadanie”. Cichopek jednak nie była zainteresowana.

Mnie pani Katarzyna przy wspólnym świątecznym stole (w Wielkanoc) absolutnie by nie przeszkadzała. We Włoszech razem z synami zapraszaliśmy na kawę. Zero odpowiedzi. Zapraszałam na rozmowę i pogodzenie się. Zero odpowiedzi. Wyraźnie Maciej nie chce, by pani Katarzyna poznała prawdę, bo pewnie Maciej ma swoją manipulacyjną wersję – powiedziała Plotkowi Paulina Smaszcz.

Jak widać, Smaszcz wciąż nie szczędzi swojemu byłemu gorzkich słów. Nie tylko Kasią – zdaniem Pauliny – manipulował Maciej. „Kobieta petarda” oskarżyła eksmęża także o manipulacje finansowe.

Na razie czekają w sądzie dwa pozwy przeciwko byłemu mężowi w sprawie zatajenia przez niego faktów majątkowych i manipulacji finansowych przed rozwodem, na które zdobyliśmy dowody – oznajmiła w rozmowie z Plotkiem Smaszcz.

Jesteście ciekawi, jak ta sprawa się rozwinie?

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl