Zamknij

Katarzyna Cichopek niczym amerykańska gwiazda. Tak kibcowała Kurzajewskiemu

29.11.2022 15:35

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się do Nowego Jorku. Podczas gdy ukochany gwiazdy "M jak miłość" brał udział w maratonie, ona zachwycała reporterów swoją kreacją. Wyglądała jak Sarah Jessica Parker z "Seksu w wielkim mieście"?

Katarzyna Cichopek niczym amerykańska gwiazda. Tak kibcowała Kurzajewskiemu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kurzopki postanowili zrobić sobie małą przerwę w pracy i udali się na krótki wypad za Wielką Wodę. Nowy Jork przywitał ich piękną, jesienną aurą. Nie mieli jednak czasu na wspólne sesje zdjęciowe. Maciej Kurzajewski poleciał za granicę, by wziąć udział w maratonie, a Kasia Cichopek — by mu kibicować. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" znalazła jednak chwilę, by wstawić na Instagrama kilka fotek w czarnej sukience. Internauci stwierdzili, że gwiazda TVP w zmysłowych kadrach wygląda jak Sarah Jessica Parker  w "Seksie w wielkim mieście".

Internauci natychmiast pospieszyli z komplementami. Zachwycali się figurą Cichopek i jej czarną stylizacją.

Pani Kasiu wygląda pani przepięknie! Sukienka wow — napisała jedna z internautek.

Piękna, elegancka kobieta — komplementowała druga.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek szukają domu?

Czy po powrocie z USA Kurzopki razem zamieszkają? Według serwisu Party.pl jest to bardzo prawdopodobne. Zdaniem informatora, na którego powołują się redaktorzy stron, zakochani zaczęli myśleć nad znalezieniem miejsca, w którym mogliby czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Są już tym bardzo zmęczeni, Kasia mocno to przeżywa. Maciej robi  wszystko, żeby zrekompensować jej te ciężkie chwile. Teraz Maciej  mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w  którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która  potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny — czytamy w serwisie Party.pl

Wiadomo, że po każdej burzy wychodzi słońce, a Kurzopki przez ostatnie tygodnie byli w oku cyklonu. Czy to oznacza, że już niedługo naprawdę zaznają spokoju i uwiją sobie gniazdko, w którym będą mogli czuć się bezpiecznie? Zapewne przekonamy się o tym już niedługo.

Źródła: RadioZET.pl/Party.pl/Pomponik.pl