Zamknij

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ustalili datę ślubu? "Nie mają zamiaru odkładać"

05.12.2022 12:15

Coraz częściej mówi się o rzekomym ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Według najnowszych doniesień gwiazdy TVP rozmawiają o małżeństwie, a już niedługo mają ustalać datę ceremonii.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wywołali w mediach prawdziwą burzę, ogłaszając publicznie swój związek. Nie obyło się bez słów oburzenia i medialnych ataków ze strony Pauliny Smaszcz, byłej żony Kurzajewskiego. Popularne "Kurzopki" najwyraźniej jednak mają się świetnie, cieszą miłością i rozwijają relację. Ich związek miał wejść na nowy etap, coraz częściej słyszy się o planowanym przez prowadzących "Pytania na śniadanie" ślubie. Jak informuje magazyn "Party", już niedługo gwiazdy TVP mają ustalić datę ceremonii.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub? Niebawem mają ustalić datę

Według informatora "Party", osoby z otoczenia Macieja i Kasi, zakochani mają poruszyć kwestię małżeństwa przy świątecznym stole, kiedy spotkają się z rodzinami.

- Temat daty ślubu ma się pojawić podczas świąt. Przy wigilijnym stole spotkają się z rodzicami, bratem i babcią Kasi oraz mamą Macieja i być może jego synami - czytamy.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Co ciekawe, zdaniem informatora magazynu, bliscy Kurzajewskiego i Cichopek mają namawiać ich do jak najszybszego zalegalizowania związku. Być może chodzi o to, by ukrócić krytykę dotyczącą nieformalnej relacji gwiazd TVP.

- Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo - zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny. Jednak decyzji o ślubie też nie mają zamiaru odkładać - twierdzi osoba z otoczenia pary.

Wielokrotnie gwiazdy przekazywały informacje o zaręczynach czy ślubie w okolicach Sylwestra. Być może Maciej i Kasia także podzielą się z nami radosną nowiną jeszcze w 2022 roku.

loader