Obserwuj w Google News

Bujakiewicz przeżyła dramat w ciąży. Tuż przed porodem straciła bliską osobę

2 min. czytania
06.11.2023 18:34
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Bujakiewicz opowiedziała o rodzinnej tragedii. Kiedy aktorka była w ciąży, przeżyła prawdziwy dramat. Gwiazda straciła bliską osobę tuż przed porodem.

Katarzyna Bujakiewicz przeżyła dramat w ciąży. Tuż przed porodem straciła bliską osobę
fot. Michał Woźniak/East News

Katarzyna Bujakiewicz zyskała sympatię widzów, występując w takich produkcjach jak „Na dobre i na złe”, „Magda M.”, „Lekarze” czy „Listy do M.”. Niedawno aktorka udzieliła wywiadu Żurnaliście i opowiedziała o pracy na planie „Małych gigantów” TVN. Gwiazda ujawniła, jak potraktowali ją Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska. Powróciła też wspomnieniami do rodzinnej tragedii sprzed lat. Niewielu wiedziało, że niedługo przed porodem pożegnała bliską osobę.

Katarzyna Bujakiewicz opowiedziała o rodzinnej tragedii. Przeżyła dramat, będąc w ciąży

W „Kulisach sławy” Katarzyna Bujakiewicz podkreślała, że choć zrobiła karierę jako aktorka, jej najważniejszą życiową rolą jest bycie mamą. - Mówię, że moje życie jest do momentu, kiedy zaszłam w ciążę, a to teraz jest moje drugie życie. Rodzina jest najważniejsza i jest to najważniejsza rola mojego życia. Rola mamy - mówiła.

W rozmowie z Żurnalistą zdradziła, że swego czasu opiekowała się umierającą babcią. Okres ten zbiegł się w czasie z ciążą gwiazdy. Bujakiewicz musiała zadbać nie tylko o siebie i dziecko, ale też o staruszkę. Nie miała jednak na to wystarczająco siły. - Miała ją wziąć ciocia do Belgii, żeby tam się nią opiekować. Ja miałam rodzić za dwa miesiące - opowiadała.

Redakcja poleca

Aktorka była z babcią bardzo związana, dlatego chciała zrobić wszystko, by zapewnić jej odpowiednią opiekę. - Pamiętam, miałam tylko załatwić w NFZ, taki dokument, który potrzebny jest, żeby ją przewieźć do Belgii. Obok tego budynku NFZ był szpital, w którym leżała babunia - wspominała.

Niestety babcia gwiazdy nigdy nie wyjechała z Polski. - Byłam wtedy tak zmęczona, stanęłam przed tym szpitalem i mówię: - Babuniu, ja nie mam siły dzisiaj. Wiedziałam, że ciocia wyjechała i że jest sama, ale mówię: - Nie mam siły dzisiaj, jutro przyjdę z rana, jak się wyśpię. Babunia w nocy zmarła - zakończyła bolesną opowieść Bujakiewicz.

Źródło: Radio ZET/Żurnalista

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News