Obserwuj w Google News

Bosacka przerwała milczenie po rozstaniu. „Jedno z najgorszych przeżyć”

3 min. czytania
28.09.2023 14:15
Zareaguj Reakcja

W sierpniu gruchnęła wieść, że Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem, politykiem Marcinem Bosackim. Do tej pory w mediach pojawiły się jedynie oschłe oświadczenia każdego z małżonków. Teraz Katarzyna Bosacka udzieliła niezwykle szczerego wywiadu.

Katarzyna Bosacka przerwała milczenie po rozstaniu
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Katarzyna Bosacka w 1997 roku wyszła za mąż za Marcina Bosackiego – dziennikarza i byłego ambasadora RP w Kanadzie, aktualnie senatora z ramienia PO. Para doczekała się czwórki dzieci: Franciszka, Zofii, Marii i Jana. To polityk miał podjąć decyzję o rozstaniu. Plotkowano nawet, że powodem odejścia od żony jest romans.

- Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji – skomentował doniesienia Bosacki w rozmowie z „Pudelkiem”. Jak dziś radzi sobie jego (jeszcze) żona?

Zobacz także:  Była żona Krzysztofa Skiby wyjawiła prawdę. Lider Big Cyc oszukiwał Renatę Skibę

Katarzyna Bosacka przerywa milczenie po rozstaniu

Katarzyna Bosacka po kilku tygodniach ciszy postanowiła udzielić wywiadu „Faktowi”. Jak przyznaje, stara się być dzielna – jest pewna, że da sobie radę. Dzięki rzuceniu się w wir pracy dziennikarka może skupić na czymś innym, niż na myśleniu o rozwodzie.

- Praca jest dla mnie niezwykle ważna. Staram się na tym skupiać, zająć głowę i nie myśleć o negatywnych rzeczach, ale wiadomo, że rozstanie to jedno z najgorszych przeżyć w życiu człowieka – wyjaśniła Bosacka w rozmowie z „Faktem”.

Dziennikarka stara się znaleźć czas tylko dla siebie i przejść na stronę pozytywnego myślenia. Skupiła się też na regularnej aktywności fizycznej. Pomagają długie spacery z psem – 10 km trzy razy w ciągu tygodnia pozwala na wzięcie oddechu po stresujących momentach w życiu. Katarzyna Bosacka planuje też powrót na siłownię, gdy tylko zepsuje się pogoda. Poza tym nerwy dały jej się we znaki – w krótkim czasie straciła aż 14 kg.

Redakcja poleca

- Tak schudłam 14 kilo w ciągu niecałych trzech miesięcy. Ale nic na to nie poradzę, tak reaguje mój organizm na stres. Nie ma co tutaj ukrywać. Pamiętam, jak zmarł mój tata, to moja mama też tak szybko schudła, więc nie da się nad tym zapanować. Wiadomo, że to nie jest tak, że ludzie po tylu latach się rozstają i potem już tylko dowiedzenia i cześć. To cały czas się kotłuje przez wszystkie miesiące, a nawet lata. Tak to jest – tłumaczyła „Faktowi” Bosacka.

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

Katarzyna Bosacka znana jest z prowadzenia programu „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” w TVN Style. W 2019 roku TVN rozwiązał umowę z dziennikarką z powodu podjętych przez nią współprac. Od tamtej pory udzielała się w serwisie YouTube oraz znalazła zatrudnienie w TTV w programie „DeFacto Bosacka”. Teraz zobaczymy ją w kolejnym formacie.

- W połowie października na antenie Canal Plus Kuchnia i Family pojawi się mój nowy program, który nazywa się nomen omen „Bosacka daje radę”. Mam nadzieję, że będzie hitem, bo jest on dla tych wszystkich, którzy tęsknili za „Wiem, co jem”. Znów rzuciłam się w wir czytania etykiet i obnażania sztuczek producentów żywności. Będzie w nim wszystko to, co widzowie lubią najbardziej – duża dawka edukacji i wiedzy merytorycznej – chwaliła się Katarzyna Bosacka.

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News