Obserwuj w Google News

Kasia wróciła do Tomka? Zaskakujący zwrot akcji w „Rolnik szuka żony”

2 min. czytania
21.11.2022 13:35
Zareaguj Reakcja

„Rolnik szuka żony” wciąż budzi emocje. Program TVP1 cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy żyją nowinkami z kolejnych odcinków show. Teraz do szokującego wydarzenia doszło w życiu Tomka. Wróciła do niego odrzucona kilka tygodni temu Kasia. Co skłoniło kobietę do zmiany zdania?

Rolnik szuka żony - Kasia i Tomek
fot. Facebook: Rolnik szuka żony/screen

Rolnik szuka żony” wciąż zaskakuje. Dziewiąta edycja programu powoli dobiega końca, ale twórcy jak z rękawa sypią nowymi zwrotami akcji. W ostatnim odcinku wszystkich zaskoczył niespodziewany powrót Kasi – dziewczyny, którą kilka tygodni temu bezpardonowo odrzucił Tomek. Mężczyzna wybrał wtedy znajomość z Zuzią. Jak jednak czytamy na portalu Pomponik.pl, to zauroczenie trwało tylko chwilę. Jak podają dziennikarze serwisu, kobieta okazała się kimś zupełnie innym w prawdziwym życiu, niż to było przed kamerami.

Redakcja poleca

Gdy Tomasz odwiedził ukochaną w jej rodzinnym domu, szybko zorientował się, że jej spokojna i stroniąca od zabaw telewizyjna persona, była jedynie pozą niemającą przełożenia w rzeczywistości. Szybko dostrzegł, że gdy gasną kamery, Zuzia zachowuje się zupełnie inaczej. Kocha imprezy i boi się czułości. Gdy Tomek trzymał ją za rękę, uciekała przed jego bliskością. Tomasz podjął więc decyzję o zakończeniu związku. Jak czytamy na Pomponik.pl nawet wtedy reakcja dziewczyny była zaskakująca, „bo uśmieszek nie schodził z jej twarzy”.

Kasia wróciła do Tomka

Przedsiębiorczy mężczyzna nie załamał jednak rąk. Wie, że gra toczy się o miłość i jego udaną przyszłość, więc szybko zaprosił do domu dawno odrzucone kandydatki.

– Martyna z Kasią odwiedziły mnie i to była okazja, by porozmawiać o wszystkim, co się wydarzyło u mnie na gospodarstwie – zdradził w programie.

Ponowne spotkanie byłych sympatii na nowo rozogniło uczucia dawnych partnerów. Kasia przemyślała sprawę i zdecydowała się dać Tomkowi drugą szansę.

– Nie potrafiłam przestać myśleć o Tomku. Porozmawialiśmy telefonicznie i wtedy wyszło, że jednak chcemy spróbować – powiedziała przed kamerami.

Kasia wróciła do Tomka. Internauci życzą szczęścia

Taki obrót spraw zaskoczył widzów, którzy w internecie dzielą się swoimi reakcjami. Są w szoku. Choć większość jest przychylna nowemu/staremu związkowi, wielu z nich podkreśla, że kobieta powinna uważać. Skoro Tomek jest niestały w uczuciach, martwią się, że może wykorzystać kobietę jako lek na złamane serce.

– Trochę takie dziwne. Pół Polski widziało, jak ją rzuca i wybiera inną, a zaraz po zerwaniu z tamtą jednak wraca do tej, bo ona zadzwoniła i już zakochany. Jakoś nie widzę ich w finałowym odcinku, ale i Kasi i jemu życzę jak najlepiej, nawet jak są już osobno – czytamy w jednym z komentarzy.

– Oby Kasia nie była jego emocjonalną poduszką, bo on trochę taki zagubiony – dodaje inny komentator.

Czytaj także:  Katarzyna Cichopek obrażona na antenie. Kurzajewski nawet nie zareagował

RadioZET.pl/Pomponik.pl