Obserwuj w Google News

Kasia Struss urodziła. Słynna topmodelka zdradziła płeć i imię dziecka [FOTO]

1 min. czytania
17.01.2023 15:30

Kasia Struss urodziła drugie dziecko. Polska topmodelka zdradziła płeć i imię dziecka oraz pokazała pierwsze zdjęcie maluszka w sieci. Gratulacje przekazały m.in. Anja Rubik i Joanna Krupa. 

Kasia Struss
fot. VIPHOTO/East News

Kasia Struss, a właściwie Katarzyna Strusińska, to obok Anji Rubik jedna z najsłynniejszych polskich modelek, której udało się zrobić karierę za granicą. Na koncie ma mnóstw sesji do najważniejszych magazynów modowych oraz współpracę z największymi nazwiskami w branży. W 2010 roku Kasia Struss znalazła się na liście "Top 20 Modelek Dekady Vogue", a zachwycona nią Anna Wintour zaangażował ją aż do dwóch wydań magazynu pod rząd. Struss została także uznana za jedną z najseksowniejszych polskich modelek według magazynu "Playboy". 

Redakcja poleca

Kasia Struss urodziła drugie dziecko 

Obecnie Kasia Struss ma 35 lat i choć wciąż pozostaje aktywna zawodowo, obecnie bardziej skupia się na życiu rodzinnym. W lipcu 2018 roku modelka urodziła córkę Alice, a teraz przekazała, że 11 stycznia na świecie pojawił się jej synek, Adrian Biland. Modelka podzieliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych. 

- Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego początku roku. Adrian Biland, 11.01.2023 r. Nowe życie - napisała szczęśliwa mama. 

Partnerem i ojcem dziecka Kasi Struss jest Francois Biland, z którym modelka związana jest od 10 lat. Do rodziców małego Adriana popłynęły gratulacje od fanów modelki oraz gwiazd, m.in. Anji Rubik i Joanny Krupy.