Obserwuj w Google News

Kasia Smolińska urodziła. Uczestniczka „Top Model” TVN została mamą

1 min. czytania
14.02.2023 20:13
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Smolińska z „Top Model” we wrześniu ubiegłego roku nie posiadała się z radości – pochwaliła się, że zostanie mamą. Teraz gwiazda TVN może już przytulić bobasa. Właśnie urodziła.

Katarzyna Smolińska
fot. screen Instagram kasiasmolinska

Katarzyna Smolińska wzięła udział w pierwszej edycji programu TVN „Top Model”. Chociaż nie wygrała programu i tym samym kontaktu z agencją modelek, to zaistniała w świecie polskiego show-biznesu. Pojawiała się na ściankach, pracowała w branży, liznęła też nieco influencerstwa. Teraz doczekała się upragnionego dziecka.

Zobacz także:  Gwiazdy "Top Model" planują dziecko. "Instynkt macierzyński już mocno daje się we znaki"

Katarzyna Smolińska urodziła. Gwiazda „Top Model” została mamą

Kasia Smolińska we wrześniu 2022 roku niespodziewanie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Modelka poczekała z ogłoszeniem nowiny do 4. miesiąca ciąży. Wraz z mężem zdradziła płeć malucha.

- Pierwsze zdjęcie we dwójkę pod słońcem Toskanii - pisała wówczas gwiazda „Top Model”. W opisie dodała, że spodziewa się synka.

Redakcja poleca

Dokładnie w Walentynki, 14 lutego, Katarzyna Smolińska opublikowała zdjęcie na Instastory. Przedstawiało rączkę malucha wraz z opaską. Chłopiec urodził się 12 lutego o 22:25.

Na razie modelka nie zdradziła, jak nazwała synka. Z pewnością wróci do nas z kolejnymi uroczymi zdjęciami, a tymczasem – gratulujemy!

Katarzyna Smolińska urodziła
fot. screen Instagram kasiasmolinska
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska