Obserwuj w Google News

Zaraza w zespole Kasi Kowalskiej. Piosenkarka zawiesza działalność

1 min. czytania
20.02.2023 11:09
Zareaguj Reakcja

Kasia Kowalska odwołała występ. W jej zespole rozprzestrzeniła się choroba, przez którą koncertowe plany artystki zostały odstawione na boczne tory. Co dolega Kowalskiej? Znamy szczegóły.

Zaraza w zespole Kasi Kowalskiej. Piosenkarka zawiesza działalność
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zima to czas, w którym nietrudno o złapanie choroby, a w obecnych czasach jest to wyjątkowo łatwe. COVID-19, który od kilku lat krzyżuje ludziom plany, tym razem dał się we znaki Kasi Kowalskiej. Artystka była zmuszona odwołać występ.

Zobacz także: Richard Gere trafił do szpitala. W jakim stanie jest 73-letni gwiazdor?

Kasia Kowalska jest chora. Odwołuje koncerty

Koncertowa ekipa Kasi Kowalskiej zaniemogła. W zespole artystki rozprzestrzeniła się choroba, która pokrzyżowała plany wszystkim tym, którzy w najbliższym czasie chcieli usłyszeć Kowalską na żywo. Piosenkarka musiała odwołać zbliżające się koncert w Białymstoku. Poinformowała o tym fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Moi drodzy, w związku z pojawieniem się kilku przypadków zachorowania na Covid w naszym zespole, z wielkim żalem informuję Was o konieczności przełożenia jutrzejszego koncertu w Białymstoku. Nowy termin to 21 marca 2023 roku. o godz.19:00. - wytłumaczyła.

Artystka nie zamierza zostawić swoich słuchaczy z niczym. Koncert, który odwołała, odbędzie się w pierwszy dzień wiosny.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl